Image Alt

Peru – a country of magical culture

Peru – a country of magical culture

1599€ per person

Dėl kainų teirautis: +370 5 216 28 36 / info@vildora.lt

 

Į kainą įskaičiuota:

 • 1-a diena. Pervežimas iš Limos tarptautinio oro uosto iki viešbučio Peru sostinėje. Po pietų ekskursija po Peru sostinę. Nakvynė Peru sostinėje.
 • 2-a diena. Pervežimas iš viešbučio iki autobusų stoties. Reguliaraus maršruto autobusas iš Limos iki Parakos miesto. Atvykus į Parakos miestą, pervežimas iš autobusų stoties iki uosto. Plaukimas laivu iki  “Ballestas” salų. Po apsilankymo salose, su privačiu transportu vykstama į Naskos miestą. Nakvynė Naskos mieste.
 • 3-ia diena. Pervežimas iš viešbučio iki Naskos miesto oro uosto. Skrydis virš paslaptingų Ikos linijų. Pervežimas iki autobusų stoties. Reguliaraus maršruto autobusas iš Naskos iki Arekipos miesto. Atvykus į šio miesto autobusų stotį, pervežimas į viešbutį. Nakvynė Arekipos mieste.
 •  4-a diena. Ekskursija po Arekipos miestą. Nakvynė Arekipos mieste.
 •  5-a diena. Pervežimas iš viešbučio iki autobusų stoties. Reguliaraus maršruto autobusas iš Arekipos į Puno miestą. Pervežimas iš Puno miesto autobusų stoties iki viešbučio. Nakvynė Puno mieste.
 •  6-a diena. Ekskursija į “Titikakos” nacionalinį parką bei į “Chullpas de Sillustani” archeologinę vietovę. Nakvynė Puno mieste esančiame viešbutyje.
 •  7-a diena. Kelionė autobusu  link Kusko miesto. Šią dieną pietūs įskaičiuoti. Bilietai į turistines vietas, kurios bus šią dieną aplankomos. Nakvynė Kusko mieste.
 •  8-a diena. Bilietai į visas turistines vietas, kurios šią dieną bus lankomos Kusko mieste. Nakvynė Kusko mieste.
 •  9-a diena. Visos programoje nurodytos ekskursijos. Šią dieną pietūs įskaičiuoti į kainą. Nakvynė Kusko mieste.
 • 10-a diena. Kelionė traukiniu į Maču Pikču. Pietūs įskaičiuoti. Nakvynė Kusko mieste esančiame viešbutyje.
 •  11-a diena. Pervežimas į Kusko oro uostą. Atskridus į Limą, pervečimas į viešbutį. Nakvynė Limos viešbutyje.
 •  12-a diena  Pervežimas iš viešbučio į Limos tarptautinį oro uostą. Paketo kainoje įskaičiuotos lietuviškai kalbančio lydinčio gido paslaugos. Gidas atvyks į Peru spalio 11d. ir turistus pasitiks spalio 12d.

Į paketo kainą neįskaičiuota:

 • Arbatpinigiai, skirti vairuotojams, vietiniams gidams, lagaminų nešikams.
 • Gėrimai ir maitinimai, kurie nenurodyti programoje.
 • Vietinio skrydžio bilietas (skrydis Kusko-Lima kainuoja apie 180,00 USD).
 • Skrydis iš Lietuvos iki Peru sostinės Limos miesto.

Ekskursijos vyks anglų kalba.

1

1 diena. Lima

Atvykimas į Limos tarptautinį oro uostą. Lietuviškai kalbantis gidas pasitinka grupę oro uoste. Pervežimas į Limos centre esantį viešbutį (Hotel “Faraona”, 3*superior arba kitas tos pačios kategorijos viešbutis). Po pietų- ekskursija po Limą (kolonijinės ir modernios miesto dalies lankymas). Limos mieste 1535 m. įkūrė ispanai. Miesto centre susipažinsime su vyriausybės rūmais, Katedra, Archivyskupijos rūmais, Savivaldybe.  Apsilankysime Šv. Pranciškaus bažnyčioje, kuri atspindi Amerikos kolonijinį meną. Pakeliui pamatysime kolonijiniais laikais statytus namus, kurie išsiskiria akmeniniais stogais bei mediniais balkonais. Taip pat pamatysime “Huaca Pucliana”- nuostabų įvairių ceremonijų bei Limos kultūros administracijos centrą. Tęsime pažintį su miestu susipažindami su XVI amžiuje statytais namais, meilės bei “Miraflores” parkais. Ekskursiją pabaigsime “Larco Mar” prekybos centre, kuris randasi šiuolaikinio ir modernaus miesto dalyje.

2

2 diena. Lima - Parakas - Naska

Po ankstyvų pusryčių išvykstama į autobusų stotį, iš kur su reguliaraus maršruto autobusu vykstama į Parakos miestą. Atvykus į šį miestą, pervežimas į uostą ir laivu plauksime į “Ballestas” salas. Po apsilankymo šiose salose privačiu transportu išvykstame  į Naskos miestą. Nakvynė Naskos mieste esančiame “Cantalloc, 3*” viešbutyje (arba kitame tos pačios kategorijos viešbutyje).

3

3 diena. Naska - Arekipa

Po pusryčių vykstama į Naskos miesto aerodromą. Skrisdami pamatysite paslaptingas Ikos linijas, mįslingus planus, kuriuos suformavo šios linijos 350 kv.km. teritorijoje. Šios linijos išryškina didžiules geometrines figūras į dideles gyvūnų (voro, bezdžionės, kolibrio, šuns) formas. Po skrydžio, pietūs. Papietavus vykstama į autobusų stotį, iš kur “Cruz del Sur” įmonės autobusu keliausime į Arekipos miestą. Atvykus į šį miestą, apsistojama viešbutyje. (Hotel “Katari, 3* superior” arba kitas tos pačios kategorijos viešbutis).

4

4 diena. Arekipa

Po pusryčių viešbutyje, apžvalginė ekskursija po Arekipos miestą. Apsilankoma “Carmen Alto”apžvalgos aikštelėje, taip pat “San Lazaro” rajone,  “Yanahuara” apžvalgos aikštelėje, Šv. Katalinos vienuolyne, Ginklų aikštėje, Katedroje, “Claustros de la Compañía de Jesus" bažnyčioje. Po ekskursijos laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje “Katari, 3* superior” (arba kitame tos pačios kategorijos viešbutyje).

5

5 diena. Arekipa - Puno

Po pusryčių vykstama į autobusų stotį, iš kur keliaujama į Puno miestą. Atvykus į šį miestą apsistojame viešbutyje. Nakvynė viešbutyje “Plaza Mayor, 3*” (arba kitame tos pačios kategorijos viešbutyje).

6

6 diena. Puno

Pusryčiai viešbutyje. Sutartu laiku su laiveliu vykstama į “Titikakos” nacionalinį parką, kuriame yra 40 plaukiojančių salų. Susipažinsime su čia gyvenančia urų bendruomene, kurie iki šiol čia gyvena pagal jų protėvių paliktus papročius. Po apsilankymo “Titikakos” nacionaliniame parke, sugrįžtama į Puno miestą. Pavakare vykstama į “Chullpas de Sillustani” archeologinę zona, kuri randasi už 34 km nuo Puno miesto. Ši vieta randasi 12800 pėdų aukštyje, prie nepakartojamo Umayo ežero. Čia rastos kapinės mena senųjų “collas” laikus. Vakare sugrįžtama į “Plaza Mayor, 3*” viešbutį (arba kitą tos pačios kategorijos viešbutį). (...The Chullpas are precolumbian funeral towers, the largest in the Americas and one of the most impressive of the world. They were built by the Aymara-speaking Colla tribe...).

7

7 diena. Puno - Kusko

Pusryčiai viešbutyje. Sutartu laiku išvykstama link Kusko miesto. Pakeliui sustojama pasižiūrėti  inkų “Racchi” šventovės, “Andahuaylillas” koplyčią. Pietūs (šią dieną pietūs įskaičiuoti). Pavakare atvykstama į Kusko miestą. Nakvynė “San Agustin Internacional, 3*” viešbutyje (arba kitame tos pačios kategorijos viešbutyje).

8

8 diena. Kusko miestas

Pusryčiai viešbutyje. Iki pietų laisvas laikas. Po pietų sutartu laiku vykstama apžiūrėt archeologines iškasenas, esančias netoliese Kusko. Pamatysime Katedrą “El Koricancha”- saulės šventyklą, ant kurios pamatų buvo pastatyta Šv. Domingo bažnyčia. Taip pat apsilankysime “Sacsayhuman”, “Q’enqo”, “Pucapucara”, “Tambomachay” archeologines vietoves. Vakare sugrįžtama į “San Agustin Internacional, 3*” viešbutį (arba į kitą tos pačios kategorijos viešbutį).

9

9 diena. Kusko - Šventoji įlanka - Kusko

Pusryčiai viešbutyje. Keliausime link “Vilcanota” ir “Urubamba” upių šventosios įlankos. Čia gėrėsimės nuostabaus grožio peizažu, apsilankysime “Corao” ir “Pisac” indėnų turguje, bus galima įsigyti suvenyrų. Pietūs (šią dieną pietūs įskaičiuoti į kainą). Po pietų aplankysime “Ollantaytambo” archeologinį ansamblį, kuris kartu su čia gyvenančiais išlaiko Inkų miesto struktūrą. Vakare sugrįžtama į Kusko miestą. Nakvynė “San Agustin Internacional, 3*” viešbutyje arba kitame tos pačios kategorijos viešbutyje.

10

10 diena. Kusko - Maču Pikču - Kusko

Pusryčiai. Sutartu laiku išvykstame į žymiausią Peru archeologinį ansamblį “Maču Piču”, kuris randasi už 113 km nuo Kusko miesto (vykstama traukiniu). Kelionė traukiniu trunka  3 val. 30 min.  Atvykus, persėsime į specialius autobusus, kurie per 20 min. atveš mus į “Maču Piču”. Gidas parodys ir paaiškins kodėl ši vieta traukia turistus iš viso pasaulio. Po apsilankymo viename iš pasaulio stebuklu pripažintoje vietovėje, pietausime “Aguas Calientes” kaimelyje (pietūs šią dieną įskaičiuoti į kainą). Vakare sugrįžtama į Kusko mieste esantį “San Agustin Internacional, 3*” viešbutį (arba kitą tos pačios kategorijos viešbutį).

11

11 diena. Kusko - Lima

Ankstyvi pusryčiai. Sutartu laiku nuvežama į Kusko oro uostą. Skrydis į Peru sostinę- Lima.  Atvykus į Limą, pervežimas į “Los Girasoles, 3*” (arba kitą tos pačios kategorijos) viešbutį. Laisvas laikas.

12

12 diena. Lima - Europa

Pusryčiai viešbutyje. Sutartu laiku, nuvežama į tarptautinį Limos oro uostą. Skrydis į Europą.

s
You don't have permission to register