Image Alt

Žvejyba Ispanijoje EBRO upėje

Žvejyba Ispanijoje EBRO upėje

500€ Žmogui

Organizuota šamų ir karpių žūklė Ebro upėje.  Jums nereikės ilgai sėdėti su meškerių eile ant kranto ir laukti, kol užkibs. Mūsų gidai visuomet padės žvejui parinkti vietas, kur jis neabejotinai sužvejos didelę žuvį. Profesionalūs angliškai kalbantys žvejybos gidai padarys Jūsų žvejybinę išvyką sklandžią ir neužmirštamą.

Fantastinio dydžio šamų ir karpių žvejybos atrakcija pritraukia šimtus žvejų iš visos Europos ir dauguma jų vėl ir vėl sugrįžta čia kiekvienais metais. Puikūs ir patogūs nameliai esantys visai šalia upės sudaro ištįsą žvejų kaimą, kuris yra geriausias Ebro upės regione. Maistą galima gamintis ir apartamentuose.

Kiekvienam žvejui iš anksto yra paruošiama žvejybos licencija bei reikiamas inventorius.

Metai iš metų žvejų skaičius prie Ebro auga. Didėja ir čia pagaunamų žuvų svoriai. Didžiausias čia pagautas šamas svėrė apie 100 kg ( 224 lbs ). Visai arti prie žvejų kaimelio galima pagauti čia atplaukiančius šamus albinosus.

Kaina pagal užklausimą

Į kainą įskaičiuota: 7 nakvynės, licencijos, valtis, 2 dienų žvejyba su profesionaliu gidu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžiai, pervežimai oro uostas-apartamentai-oro uostas, maitinimas, asmeninės išlaidos, pageidaujant medicininių išlaidų draudimas

s
You don't have permission to register