Image Alt

Ypatingoji Kinija su poilsiu Sanijoje

Ypatingoji Kinija su poilsiu Sanijoje

1799€ Žmogui

Kinija – sunkiai suvokiamo dydžio šalis, stebinanti ir žavinti, o kartais tiesiog priverčianti šūktelėti iš susižavėjimo. Jos gamtos, kultūros ir istorijos klodai yra sunkiai išsemiami, todėl kelionė po Kiniją nuo šiaurės iki pietų – tai puiki proga susipažinti su įspūdingiausiomis jos vietomis. Kinija, nuostabi ir paslaptinga, turėtų būti įtraukta į visų kelionių sąrašą. Kinija, kurioje gyvena penktadalis pasaulio gyventojų, turi savo magijos, kad užkariautų žmonių meilę. Pekinas nustebins dydžiu ir kontrastais, Didžioji kinų siena ir Molinė kariuomenė privers aikčioti iš susižavėjimo, o daugybė mažų kaimų dar kartą parodys, kokia įvairi ir nepakartojama yra Kinija.

 

Kelionės kainos ir daugiau informacijos: +370 633 20002 / info@vildora.lt
1

1 diena Atvykimas į Pekiną (Beijing)

Atvykimas į Pekiną, Kinijos sostinę. Gido pasitikimas oro uoste. Lankytinos vietos: Temple of Heaven (Dangaus Šventykla). Pekino anties vakarienė.

Maitinimas: vakarienė
2

2 diena Pekinas (Beijing)

Lankytinos vietos: Didžioji Kinijos siena (Badaling arba Juyongguan atkarpos). Dvasių kelias (Shenlu) iki Ming dinastijos kapavietės. Čia pamatysite pačią didžiausią iš visų 13 kapaviečių - Changling kapavietę. Olimpinis parkas, žymusis Kinijos nacionalinis stadionas (Bird‘s nest) ir nacionalinis vandens centras (Water Cube).

Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė
3

3 diena Pekinas (Beijing)

Lankytinos vietos: Tian‘anmen aikštė – didžiausia pasaulio aikštė, pastatyta 1417 m. Uždraustasis miestas – imperatoriaus rūmus pastatytus 1406 – 1420 m. Vėliau apsilankysite kerinčiuose vasaros rūmuose, didžiausiame ir geriausiai išsaugotame imperatoriškajame Kinijos sode.

Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė
4

4 diena Pekinas (Beijing) - Sianas (Xi'an)

Lankytinos vietos: Pekino zoologijos sodas. Yonghe Lama Šventykla dar vadinama Taikos ir Harmonijos rūmais. Šioje šventykloje yra įsikūręs ir veikiantis Tibeto budistų vienuolynas, atstovaujantis Geluk – geltonųjų skrybėlių – mokyklai. Confucius Šventykla – vieta kur žmonės garbindavo konfucijų. Naktinis traukinys į Sianą su minkšta miegamąja vieta (pirmos klasė Kinijoje, 4 asmenys dalinasi viena kajute).

Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė
5

5 diena Sianas (Xi'an)

Ryte atvykimas į Sianą (Xi'an). Pasitikimas geležinkelio stotyje, pusryčiai.

Lankytinos vietos: Shaanxi istorijos muziejų. Užlipsite į senovinę miesto sieną (City Wall). Tai viena iš didžiausių senovės karinių gynybinių sistemų pasaulyje. Didžioji mečetė (Great Mosque), pastatyta Mingų dinastijos. Pasivaikščiojimas po Bell & Drum Tower Square, čia žymimas geografinis senovės sostinės centras, Rytų, Pietų, Vakarų ir Šiaurės Gatvės kertasi šioje vietoje. Vakare mėgausitės kiniškų koldūnų vakariene vietiniame iš Siano (Xi'an) restoranų.

Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė
6

6 diena Sianas (Xi'an)

Lankytinos vietos: Terakotos karių ir arklių 2200 metų senumo požeminis feodalinės imperijos muziejus. Temple of Small Wild Goose Pagoda (įėjimo mokestis neįskaičiuotas.)

Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė
7

7 diena Sianas (Xi'an) –Šanchajus (Shanghai)

Rytinis skrydis į Šanchajų.

Lankytinos vietos: Bund, istorinis Šanchajaus rajonas, įsikūręs vakariniame Huangpu upės krante, priešais kitame krante esantį Pudongo rajoną. Nanjing Road pėsčiųjų apsipirkimo gatvė. Yuyuan sodas, atkurtas Sudžou stiliaus sodą. Pasivaikščiojimas per Yuyuan Garden Market turgų. Akrobatikos šou vakare.

Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė
8

8 diena Šanchajus (Shanghai)

Lankytinos vietos: Šanchajaus muziejus, Xujiahui katedra (Šv. Ignoto katedra). Pasivaikščiojimas po Šanchajus Prancūzų koncesiją, Šanchajaus rajone, kuris paskirtas prancūzams nuo 19-ojo amžiaus vidurio, kur dabar yra įsikūrusi prekybos gatvė. M50 (50 Moganshan Kelių): M50, Šanchajaus šiuolaikinio meno lopšys.

Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė
9

9 diena Šanchajus (Shanghai)

Laisva diena. Maitinimas: pusryčiai
10

10 diena Šanchajus (Shanghai) – Sanija (Sanya)

Shanghai Xintiandi – apsipirkimų ir pramogų rajonas Šanchajuje. Tianzifang - "kūrybos parkas".

Popietinis skrydis į Sanya. Pervežimas į viešbutį. Maitinimas: Pusryčiai, pietūs.  
11

11 diena Sanija (Sanya)

Poilsis Sanijoje. Maitinimas: Pusryčiai
12

12 diena Sanija (Sanya)

Poilsis Sanijoje. Maitinimas: Pusryčiai  
13

13 diena Sanija (Sanya)

Poilsis Sanijoje. Maitinimas: Pusryčiai
14

14 diena Sanija (Sanya)

Poilsis Sanijoje. Maitinimas: Pusryčiai
15

15 diena Sanija (Sanya) – Pekinas (Beijing)

Poilsis Sanijoje. Maitinimas: Pusryčiai
s
You don't have permission to register