Image Alt

Pažintinė – poilsinė kelionė į Vietnamą

Pažintinė – poilsinė kelionė į Vietnamą

1599€ Žmogui

Vietnamas tai – egzotiškos atostogos, ryškiausių spalvų, skonių, garsų ir kvapų pripildytoje šalyje. Poilsis Vietname, šalyje, kuri garsėja vienais įspūdingiausių paplūdimių pasaulyje, bus lydimas draugiškų vietinių šypsenų, stebinančio kraštovaizdžio ir palaimingos ramumos. Žaliuojantys ryžių laukai, ant vandens plaukiojantys ištisi kaimeliai, šviežutėliai jūros gėrybių patiekalai – visa tai tiesiog apgaubs nenusakomu harmonijos ir pilnatvės jausmu, o kiekvienas kelionės momentas dar ilgai sugrįš mintyse, lyg neįtikėtinos svajonės išsipildymas. Halongas, Hanojus, Mui Ne, Phan Thiet – vieni žymiausių Vietnamo kurortų, kuriuose pasijusite lyg tikrame tropikų rojuje. Atostogos Vietname – tai, kas suvirpins iki pat širdies gelmių net ir patyrusį keliautoją.

 

Kelionės kainos ir daugiau informacijos: +370 633 20002 / info@vildora.lt
1

1 diena

Hanojus

Atvykimas į Hanojų, pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

2

2 diena

Hanojus

Pusryčiai viešbutyje.

Šiandien aplankysime Hanojaus įžymybes. Pradėsime nuo Ho Chi Minh komplekso, toliau tesime  ekskursiją : Literatūros šventykla, Etnologijos muziejus, Ngoc Son šventykla, kuri yra įkurta mažoje saloje vidurį Hoan Kiem ežero, Nacionalinis Vietnamo istorijos muziejus.

Aplankius šias įžymybes, dviračiu apžiūrėsime The Old Quarter, kuris žinomas kaip  36 gatvelių kvartalas, įžymus savo siauromis gatvelėmis, mažomis parduotuvėlėmis ir ....

Vėliau apsilankysime Thang Long teatre, kur mėgausimės unikaliu vietnamietiško tradicinio meno šou. Pietūs ir vakarienė vietiniuose restoranuose.

Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3

3 diena

Hanojus – Halong įlanka

Po pusryčių išvykimas į Halong, apie 4 valandos kelio. Halongo įlankos atvaizdas puošia, ko gero, kas antrą atviruką iš Vietnamo. Su šia įspūdingų vaizdų įlanka susipažinsime iš arti. Atvykstame  į laivą, įsikūrimas. Gėrėsimės vaizdais, maudysimės smaragdiniuose vandenyse, plaukiosime kajakais ir miegosime autentiškų laivų kajutėse.

Vakarienė ir nakvynė laive.

4

4 diena

Halong – Hanoi – Hue

Ankstyvas užkandis laive.

Ryte pratesime ekskursija ir kruizą aplink nuostabią įlanką. Prieš paliekant laivą mėgausimės ankstyvais pietūmis.  Grįšime į Hanojų iš kur skrisime į Hue.

Pasitikimas Hue ir pervežimas į viešbutį.

Vakarienė vietiniame restorane.

Nakvynė viešbutyje Hue.

5

5 diena

Hue

Pusryčiai viešbutyje.

Hue miestas – Vietnamo kultūrinis lopšys. Tai lyg pasienis tarp dviejų skirtingų – Šiaurės ir Pietų Vietnamo, kuriame pajusite tiek skirtumą architektūroje, tiek pasikeitusį klimatą. Kuo toliau – tuo drėgniau ir šilčiau. Visą dieną skiriame Hue miestui pažinti. Valtimi plaukiame po Perfume river (Kvapnioji upė), lankome svarbiausius ir įdomiausius buvusios sostinės monumentus ir vietas – karališkąją pagodą, karalių mauzoliejus, Imperijos tvirtovę.

Pietūs ir vakarienė vietiniuose restoranuose.

Nakvynė viešbutyje Hue.

6

6 diena

Hue – Da Nang – Hoi An

Pervežimas į Hoi An per Da Nang važiuojant Hai Van Keliu apsuptu gražiais raudonų čerpių kaimais ir vyšnių sodais su nepakartojamais jūros ir dangaus vaizdais. Pietūs pakeliui vietiniame restorane.

Vakare pažintinė ekskursija po Hoi An, kurios metu apsilankysime Hoi An spalvotame vietiniame turguje, Tan Ky senuosiuose namuose, Phuc Kien Assembly Hall, ir 400 metų senumo Japoniško stiliaus tiltą. Vakarienė vietiniame restorane.

Nakvynė viešbutyje Hoi An.

7

7 diena

Hoi An – Da Nang – Saigon – Phan Thiet

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Da Nang oro uostą, skrydis i Saigoną.

Atvykimas į Saigoną, pasitikimas oro uoste ir pažintinė 3 val. ekskursija po miestą su gidu. Aplankysite Reunification Palace, War Remnants muziejų, Municipal teatrą, General Post office, Notre Dame katedrą. Po Pažintinės ekskursijos vyksite į Phan Thiet (~4 val.).

Pietūs pakeliui neįskaičiuoti į programą. Atvykimas į kurortą. Vakarienė neįskaičiuota į programą.

Nakvynės kurorte

8

8 – 14 dienos

Kurortas – poilsis 4* viešbutyje ant jūros kranto. Pageidaujant, viešbutyje siūlomos ekskursijos už papildomą mokestį.

Pusryčiai viešbutyje. Pietūs ir vakarienė neįskaičiuoti.

Nakvynės Phan Thiet.

9

15 diena

Kurortas – Saigonas – išvykimas Pevežimas į oro uostą.
10

16 diena

Grįžimas namo.
s
You don't have permission to register