Image Alt

Pajusk Gruzijos dvasią

Pajusk Gruzijos dvasią

350€ Žmogui
1

1 Diena:

 Atvykimas. Tbilisis (Shuttle Bus) (240 km.) Atvykimas į Kutaisį  ryte ir pervežimas į Tbilisį. Po įsiregistravimo viešbutyje ir trumpo poilsio, keliausime aplankyti Gruzijos sostinės senamiestį. Tbilisis įsikūręs strategiškai patogioje vietoje: tarp Europos ir Azijos, palei istorinį Šilko kelią. Savo vizitą pradėsime nuo Metekhi bažnyčios, funikulieriumi pakilsime į Narikala tvirtovę , iš kurios  atsiveria nuostabi senamiesčio panorama. Tęsiame ekskursiją į kupolo formos požemines sieros pirtis (17a.) – natūralius karštų mineralų baseinus. Vakarinis pasivaikščiojimas Rustaveli alėja. Vakare Gruziniška vakarienė su šou programa. Nakvynė Tbilisyje (V).
2

2 Diena:

Tbilisi – Bodbe – Sighnaghi – Tsinandali - Tbilisi (300 km.) Po pusryčių išvykstame į Kakheti regioną –  garsėjantį kaip vyno žemė. Aplankome Bodbe Šv. Nino vienuolyną (4a.) – čia palaidotas Šventasis Nino, Gruzijos švietėjas, kuris skelbė krikščionybę Gruzijoje. Tęsiame ekskursiją į miestą Sighnaghi, su vaizdu į Alazani slėnį. Miestas išsaugojo savo pradinį vaizdą nuo įsikūrimo. Lankomės vynų gamykloje Tsinandali – muziejuje, kuri priklausė garsiam poetui ir kunigaikščiui Aleksandrui Chavchavadzei. Vakare grįžtame atgal į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje. (P)
3

3 Diena:

Tbilisi – Mtskheta – Ananuri – Kazbegi – Tbilisi (300 km.) Mtskheta - tai senovinė Gruzijos sostinė, įsikūrusi ties Aragvio ir Kuros upių santaka, ir šventa vieta kiekvienam gruzinui. Tai kartu yra ir šalies religinis centras, mat čia dar 4 amžiuje krikščionybė buvo paskelbta Gruzijos valstybine religija. Mtskheta yra vienas iš seniausių Gruzijos miestų, o taip pat vienas seniausių nuolatos gyvenamų miestų pasaulyje. Toliau važiuojame į Stepantsmindą, autobusas rieda Gruzijos karo keliais. Pakeliui aplankome bažnyčios kompleksą Ananuri (16a.).  Kompleksas įsikūręs kairiajame Aragvi upės krante ,šalia didingai žvelgia Jinvali tvenkinys. Toliau keliaujame į Kazbegi – mažą miestą įsikūrusį kalno apačioje, tai nepaprasto grožio peizažai, augalija, gyvūnija, puikūs žmonės ir istorija.  Mėgausitės kvapą gniaužiančia gamta aukštai kalnuose, atsiveriančiais tarpekliais tarp ežerų ir upelių. Pėsčiomis eisime nuo Kazbegi per Gergeti kaimą iki Gergeti Šventosios trejybės bažnyčios, įsikūrusios stulbinančioje vietoje, ant kalvos su vaizdu į Kaukazo snieguotas kalnų viršūnes. Čia mėgausitės unikalia gamta su  panoraminiais vaizdais, įskaitant Kazbegi (5047 m.) kalną. Turas pėsčiomis trunka apie 3-4 valandas. Grįžimas į Tbilisį. Nakvynė Tbilisyje. (P)
4

4 Diena:

Laisva diena ( P )
5

5 Diena:

Pervežimas į Kutaisį (Shuttle Bus) (250 km.) Anksti ryte pervežimas į Kutaisio oro uostą ir 11:10 skrydis į Vilnių. (P) Kelionės pratęsimas Batumyje:
6

5 Diena:

Pervežimas iš Tbilisio į Batumį (Shuttle bus) (390 km.) (P)
7

6-7 Dienos:

Laisvos dienos Batumyje (P)
8

8 Diena:

Anksti ryte pervežimas į Kutaisio oro uostą, skrydis į Vilnių (130 km.) (P)
0.0
Overall
0

Write a review

s
You don't have permission to register