Image Alt

LAAX kurortas: Rocks Resort

LAAX kurortas: Rocks Resort

650€ Žmogui

Rocks Resort apartamentus galima apibūdinti kaip naują unikalų 2009 metų „Design Hotels“ projektą, pagarsėjusį kaip „Geriausias naujas slidinėjimo kompleksas“. Tai stilingas akmens kubo formų ekologiškas 8 pastatų kompleksas esantis prie pat keltuvų stoties ir slidžių trasos, pačioje Laax miestelio širdyje. Čia pat vietoje parduotuvės, restoranai ir barai aplink centrinę aikštę. Rocks Resort – tai liukso klasės apartamentų su pilnai ekipiruotomis virtuvėlėmis ir viešbučių standartų mišinys. Interneto prieiga yra nemokama visuose pastatuose. Pastatai iš vietinio akmens ir medžio, apartamentai šiuolaikinio minimalistinio dizaino, tačiau su aukščiausios klasės komfortu. Pro panoraminius langus galima stebėti kvapą gniaužiantį kalnų ir miškų peizažą.

 

Rocks Resort charakteristika:
–   slidinėjimas „nuo durų iki durų“
–   1 minutė iki keltuvo
–   „Designer“ apartamentai
–   fantastiškas „vaizdzelis“
–   savitarna
–   galimybė naudotis sveikatingumo kompleksu (baseinas, sauna, „jacuzzi“, turkiška pirtis, „fitness“) šalia esančiame Signina Hotel (paslaugos mokamos)
–   iš anksto užsakius, kasdienis kambarių tvarkymas. Apartamentuose įrengta: pilnai ekipiruota virtuvėlė su virykle, mikrobangų krosnele, indaplove, kavos aparatu, vonia su dušu, atskiru WC, plokščiaekraniu TV, DVD, CD, plaukų džiovintuvu.

 

Apartamentų tipai:

–   4 arba 5 vietų COMFORT apartamentas (55-60 m2), valgomasis su pilnai ekipiruota virtuvėle, du atskiri miegamieji (vienas iš miegamųjų su 2 atskiromis lovomis, be lango), galima 1 papildoma lova, vonios kambarys su mini SPA, atskiras WC;

–   4 arba 5 vietų SUPERIOR apartamentas (55-60 m2), valgomasis su pilnai ekipiruota virtuvėle, du atskiri miegamieji, galima 1 papildoma lova, vonios kambarys su mini SPA, atskiras WC;

–   6-vietis SUPERIOR (87-89 m2), valgomasis su pilnai ekipiruota virtuvėle, trys atskiri miegamieji,  vonios kambarys su mini SPA, atskiras dušas, 2 atskiri WC;

–   8-vietis SUPERIOR (110-120 m2), valgomasis su pilnai ekipiruota virtuvėle, gyvenamasis kambarys, 4 atskiri miegamieji, dvi vonios su spa, du atskiri WC.

 

PASTABA: kainos yra pateiktos esant pilnai apgyvendintam apartamentui.

PASTABA: keičiantis Franko ir Euro kursams, kainos gali būti perskaičiuojamos.

Vieta

Laax slidinėjimo regionas yra 130 km į pietryčius nuo Ciuricho (Zurich) netoli Šveicarijos, Austrijos ir Italijos sienų sankirtos, šalia Lichtenšteino. Vorab (3018 m) ledynas, nuo kurio prasideda ilgiausia 17 km trasa. Papėdėje 1100–1220 m aukštyje, miškingoje, vaizdingoje vietovėje yra išsidėstę trys miesteliai: Flims, Laax ir Falera. Trasos nusileidžia iki pat visų trijų miestelių, keltuvai taip pat kelia iš miestelių.

Infrastruktūra. 230 km trasų ir 28 “Teleferic”, godolos ir sėdinukių tipo bei vilkiko tipo keltuvų, galinčių per vieną valandą pakelti iki 40.000 žmonių. 70% trasų yra tarp 2000–3018 m altitudės. Trasos, esančios žemiau 2000 m altitudės yra pilnai padengiamos dirbtiniu sniegu. Slidinėjimo sezonas trunka nuo lapkričio vidurio iki balandžio pabaigos. Universalumas. Trasų įvairovė tinka ir slidinėjimo pradininkams ir „stipriai pažengusiems“: 4 “Snow Parks” įvairaus lygio snieglentininkams, didžiausias Europoje lovys „Half Pipe“, begalė laukinių trasų „Freeride“, sniego stebuklų šalis - mokyklėlė mažiausiems. Poilsis. 17 įvairaus lygio kalnų restoranų ir barų. Triukšmingi „Apres-ski“ kalnų papėdėje, klubai ir „pubai“ miesteliuose.

Rocks Resort taisyklės

Šveicarija. LAAX (Flims, Falera) slidinėjimo kurortas Bendra informacija apie apgyvendinimą, išvykimą bei vidaus tvarkos taisykles ROCKS RESORT apartamentuose Atvykimas: - atvykus automobilį statyti požeminiame parkinge po visu Rocks Resort kompleksu šalia viešbučio SIGNINA. Pirma parkavimo valanda – nemokamai. Vėliau 1 val. – 2,80 CHF, viena para – 15 CHF arba 7 paros – 105 CHF. Automobilį galima parkuoti atviroje stovėjimo aikštelėje 10 min kelio pesčiomis nuo apartamentų nemokamai. Kaip privažiuoti prie parkingo – žemėlapį duoda  recepcijoje - visa informacija viešbučio SGNINA recepcijoje. Dirba iki 20 val. Jei atvykstama po 20 val. informuokite iš anksto tel. 0041 819279004. Budintis dirba visą naktį - recepcijoje būtina pateikti asmens dokumentą ir VILDORA (Zero Gravity) kelialapį - sumokėti grąžintiną 500 CHF užstatą už apartamentą kreditine kortele arba grynais - galimybė išsipirkti požeminį parkingą įmanoma tik kai turėsime apartamento kortelę - apgyvendinimas apartamentuose nuo 16 val - slidės, lazdos ir kt. inventorius saugomas slidžių kambaryje prie požeminio parkingo. Įėjimas F*** iš namo „BUNA“ 1-ame aukšte arba iš “ARDUR” namo - atidarant apartamento, slidžių spintelės ar kitas duris naudojamasi viena magnetine kortele -raktu-  įėjus į apartamentą būtina jį įdėmiai apžiūrėti, kad nebūtų jokių sugadinimų. Esant nesklandumams, pranešti į recepciją. Už padarytus inventoriaus sugadinimus reikės atsiskaityti išvykstant.

Ski pasai:

- ski pasai išduodami viešbutyje SIGNINA 1-ame aukšte nuo 20 iki 21 val. - ski pasai išduodami tik konkrečiam asmeniui – apartamento atsakingam.

Vidaus tvarkos taisyklės:

- apgyvendinimas apartamentuose nuo 16 val, išvykimas iki 10 val

- draudžiama rūkyti apartamentuose, koridoriuose bei ROCKS RESORT teritorijoje. Bauda – 50 CHF

- draudžiama vaikščioti su slidinėjimo batais apartamentuose ir koridoriuose. Bauda – 100 CHF

- draudžiama laikyti slides, snieglentes apartamente. Bauda – 100 CHF

- apie sugadinimus apartamente pranešti į recepciją

- tyluma nuo 22 val iki 7 val

- slidės ir kitas inventorius saugomas po namu „BUNA“ slidžių kambaryje atskiroje spintelėje dviems

- brangius daiktus laikykite seife ( nemokamai ), kuris yra miegamojo spintoje

- šiukšlės rūšiuojamos į atskirus maišelius virtuvėje, konteineriai yra požeminiame parkinge

- nevalyti virtuvės ir kitų baldų su braižančiais instrumentais, nepažeisti ekologiško inventoriaus šlifuotų paviršių

- sudrėkusius rūbus galima išsidžiovinti spintoje prie tualeto. Ten gera ventiliacija ir šilta.

Išvykimas:

- išvykstama sekmadienį iki 10 val. Apartamentų pridavimas nuo 8 iki 10 val., - visus klausimus derinti viešbučio SIGNINA recepcijoje, - nemokamas išvažiavimas iš parkingo prieš 1 valandą (tiems, kas parkavo automobilį ne požeminėje aikštelėje galima nemokamai  įvažiuoti į parkingą vienai valandai susikrauti daiktus prieš tai suderinus recepcijoje), - prieš priduodant apartamentus būtina ištuštinti indaplovę, išmesti šiukšles garaže konteineryje, - priduodant apartamentus būtina išnešti visą savo bagažą iš apartamentų ir ski kambario. Apartamentų atstovas priduoda apartamentus su visais įėjimo dokumentais, - galutinai atsiskaitoma ir grąžinamas užstatas ( grynaisiais ) viešbučio SIGNINA recepcijoje.

s
You don't have permission to register