Image Alt

LAAX kurortas: Peaks place

LAAX kurortas: Peaks place

600€ Žmogui

PEAK PLACE nauji 2015 m. statybos apartamentai kalnų miestelyje LAAX, kuriuose yra virtuvėlės ir balkonai arba terasos.

Pagrindiniai patogumai:

-42 apartamentai; Visas paslaugas teikiantis SPA; 2 uždari  baseinai; Nemokamas vietinis maršrutinis autobusas iki keltuvų (~ 700 m); Nemokamas autobusas slidininkams iki trasų; Slidžių saugojimo vieta; Užkandinė / kavinė; Sveikatingumo klubas; Automobilių stovėjimo aikštelė – privaloma (105 CHF/savaitė); Terasa; Registratūros paslaugos visą parą; Sodas; Biblioteka.

Apartamentų tipai:

–  4 vietų apartamentas SUPERIOR (55-60 m2). Pilnai įrengtas vieno miegamojo apartamentas, miegamasis su dviem atskiromis lovomis, bendra virtuvė su svetaine, svetainėje miegamoji sofa dviem asmenims, pilnai įrengta virtuvė, vienas vonios kambarys su tualetu, sandėliukas ir balkonas.

–  4 vietų apartamentas SUPERIOR+ (70-72 m2). Pilnai įrengtas dviejų miegamųjų apartamentas, 2 miegamieji, kuriuose yra po 2 viengules lovas, bendra virtuve su svetaine (svetainėje nemiegama), pilnai įrengta virtuvė, du vonios kambariai su tualetais, sandėliukas ir balkonas.

–  6 vietų apartamentas SUPERIOR (77-79 m 2. Pilnai įrengtas dviejų miegamųjų apartamentas, 2 miegamieji, kuriuose yra po 2 viengules lovas, bendra virtuve su svetaine, svetainėje miegamoji sofa dviem asmenims, pilnai įrengta virtuvė, du vonios kambariai su tualetais, sandėliukas ir balkonas.

–  8 vietų apartamentas SUPERIOR (89-98 m2). Pilnai įrengtas trijų miegamųjų apartamentas, 3 miegamieji, kuriuose yra po 2 viengules lovas (kai kuriuose apartamentuose viename miegamajame yra dviaukštė lova), bendra virtuve su svetaine, svetainėje miegamoji sofa dviem asmenims, pilnai įrengta virtuvė, du vonios kambariai su tualetais, sandėliukas ir balkonas.

 

PASTABA: kainos yra pateiktos esant pilnai apgyvendintam apartamentui.

PASTABA: keičiantis Franko ir Euro kursams, kainos gali būti perskaičiuojamos.

Vieta

Laax slidinėjimo regionas yra 130 km į pietryčius nuo Ciuricho (Zurich) netoli Šveicarijos, Austrijos ir Italijos sienų sankirtos, šalia Lichtenšteino. Vorab (3018 m) ledynas, nuo kurio prasideda ilgiausia 17 km trasa. Papėdėje 1100–1220 m aukštyje, miškingoje, vaizdingoje vietovėje yra išsidėstę trys miesteliai: Flims, Laax ir Falera. Trasos nusileidžia iki pat visų trijų miestelių, keltuvai taip pat kelia iš miestelių.

Infrastruktūra. 230 km trasų ir 28 “Teleferic”, godolos ir sėdinukių tipo bei vilkiko tipo keltuvų, galinčių per vieną valandą pakelti iki 40.000 žmonių. 70% trasų yra tarp 2000–3018 m altitudės. Trasos, esančios žemiau 2000 m altitudės yra pilnai padengiamos dirbtiniu sniegu. Slidinėjimo sezonas trunka nuo lapkričio vidurio iki balandžio pabaigos. Universalumas. Trasų įvairovė tinka ir slidinėjimo pradininkams ir „stipriai pažengusiems“: 4 “Snow Parks” įvairaus lygio snieglentininkams, didžiausias Europoje lovys „Half Pipe“, begalė laukinių trasų „Freeride“, sniego stebuklų šalis - mokyklėlė mažiausiems. Poilsis. 17 įvairaus lygio kalnų restoranų ir barų. Triukšmingi „Apres-ski“ kalnų papėdėje, klubai ir „pubai“ miesteliuose.

s
You don't have permission to register