Image Alt

Kuba

Kuba

Žmogui

Kuba yra labai ypatinga šalis, turinti daugybę dalykų, kuriuos lankytojams galima pasiūlyti skirtingai nei bet kur kitur pasaulyje.

 

Nuo to laiko, kai 2015 m. Buvo atkurti diplomatiniai santykiai su JAV, Kuba sparčiai išpopuliarėjo. Didžiausia sala Karibuose, joje tikrai netrūksta lankytinų vietų.

 

Kelionė į Kubą nepanaši į jokią kitą. Kuba yra tikrai unikali šalis. Nesvarbu, ar tai mėgausitės neįtikėtinu kraštovaizdžiu, ar draugiškais žmonės, ar gyvybinga kultūra, Kuba tikrai pavergs jūsų širdį.

 

Kelionės kainos ir daugiau informacijos: +370 633 20002 / info@vildora.lt
  • Kelionės kryptis
1

Pirma diena

Skrydis: Vilnius - Europos miestas - Havana. Atskrendate į Kubos sostinę Havaną. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Havanoje.

 
2

Antra diena

Pusryčiai. Pažintį su nuostabia šalimi pradedate nuo senosios Havanos. Kiekviename žingsnyje jaučiate, kokia gyva istorija šioje šalyje. Senoji miesto dalis kimšte prikimšta muziejų, meno galerijų, bažnyčių, istorinių paminklų, kolonijinių pastatų. Gatvėmis rieda 40-aisiais - 50-aisiais metais pagamintos senovinės mašinos. Nemažiau yra ir nedidelių kavinukių bei užeigėlių, kuriose net dienos metu gyvai skamba temperamentingos muzikos garsai. Pavaikštote po senojo miesto keturias aikštes, aplankote garsiojo Havana Club romo muziejų, kuriame klausotės įdomaus pasakojimo apie kubietiško romo istoriją ir gamybos procesą. Ekskursija autobusu po moderniąją Havanos dalį: didingasis Kapitolijus, Revoliucijos aikštė, Malekono aveniu. Vakare laisvas laikas pasivaikščiojimui po senamiestį. Nakvynė viešbutyje Havanoje.

3

Trečia diena

Pusryčiai. Išvyka į Pinar del Rio provinciją, kurios beveik 75 proc. dirbamos žemės užima tabako plantacijos. Būtent čia užauginamas geriausias tabakas ir daromi geriausi cigarai. Aplankote tabako fabriką, kuriame sužinote tabako gamybos istoriją ir pamatote, kiek darbo įdeda vietiniai gyventojai, kol tabako lapas pavirsta cigaru jūsų rankose. Vykstate į bene gražiausią salos vietą - Vinales nacionalinį parką, kur ypatingai vešli augalija ir gausybė medžiais bei krūmais apaugusių įvairaus dydžio kūgio formos kalvų, vadinamų mogotais. Vinales slėnis yra įtrauktas į UNESCO saugojamų vietų sąrašą. Sustojate Los Jasmines apžvalgos aikštelėje, iš kurios atsiveria puikus viso slėnio vaizdas. Vinales miestelyje apžiūrite aikštę ir bažnyčią. Apžiūrite didžiulį 120 m ilgio piešinį ant vieno iš mogotų šono, vaizduojantį evoliucijos teoriją. Pietūs. Po pietų vykstate į gražiausią slėnio vietą - El Indio urvus. Valtimis plaukiate požemine upe. Vakare sugrįžtate į Havaną. Nakvynė viešbutyje Havanoje.

4

Ketvirta diena

Pusryčiai. Vykstate į Cojimar uostą-kaimelį, kurio prieplaukoje savo laivą 1940-aisiais-50-aisiais metais laikė Ernestas Hemingvėjus. Vaizdinga prieplauka tapo žvejų kaimelio prototipu novelėje „Senis ir jūra”. Aplankote Finca La Vigia - Hemingvėjaus namą-muziejų. Vykstate į El Morro tvirtovę, nuo kurios atsiveria nuostabus viso miesto vaizdas. Tvirtovė buvo pastatyta 1589 - 1630 m., kad apsaugotų Havanos uostą. Kiek vėliau prie tvirtovės buvo prijungtas pirmasis Kuboje pastatytas švyturys. Vykstate į Havanos senamiestį, kur aplankote Floridita barą, kuriame laiką su draugais mėgo leisti Hemingvėjus. Paragaujate jo mėgiamiausią kokteilį Daiquiri (už papildomą mokestį). Po pietų laisvas laikas. Vakare siūlome pažiūrėti įžymiausią Kuboje Tropicana show (už papildomą mokestį). Tai nuo 1939 m. rodomas šou po atviru dangumi, pasakojantis kubietiškos muzikos istoriją: daugybė šokėjų, spalvingi kostiumai ir, žinoma, romas, kuriuo vaišinami visi vakaro svečiai. Nakvynė viešbutyje Havanoje.

5

Penkta diena

Pusryčiai. Vykstate į Cienaga de ZapataCienaga de Zapata parkas - didžiausias pelkynas Kuboje, kurį 2001 m. UNESCO paskelbė Biosferos rezervatu. Apžiūrite krokodilų fermą, kur pagal 1962 m. specialiai sukurtą programą, veisiamos ir auginamos dvi prie išnykimo ribos atsidūrusios krokodilų rūšys. Tai buvo pirmoji revoliucinės vyriausybės sukurta gamtos išsaugojimo programa. Kad ir kaip būtų ironiška, bet čia taip pat galite nusipirkti mažą krokodiliuką ar paragauti krokodilienos kepsnio. Laivu plaukiate į dirbtinai sukurtą indėnų kaimelį Guama ežero viduryje. Tęsiate kelionę į pietinės Kubos perlu vadinamą Cienfuegos miestą. Tai vienas gražiausių miestų Kuboje, įsikūręs prie Cienfuegos įlankos, kurią atrado Kolumbas antrosios savo kelionės į Kubą metu (1494 m). Tiek istorija, tiek architektūra byloja apie stiprią prancūzų įtaką šiam regionui. Istorinis senamiestis, Chosė Marti parkas su unikalia triumfo arka pastatyta šalies nepriklausomybės garbei, maurų stiliaus Valle rūmai, katedra, ilgiausia Kuboje Prado promenada. Vykstate į Ancon kurortą. Nakvynė viešbutyje (viskas įskaičiuota*).

6

Šešta diena

Pusryčiai. Išvyka į Trinidadą. Aplankote miesto muziejų, kuriame parodomas gyvenimas kolonijiniu periodu. La Canchanchara bare paragaujate kokteilio, vietinių gyventojų pavadinto tuo pačiu pavadinimu. Rekonstruoti namai, didingos bažnyčios, siauros akmenimis grįstos gatvės dvelkia kolonijiniu periodu. Sugrįžtate įAncon kurortą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje (viskas įskaičiuota).

7

Septinta diena

Pusryčiai. Puiki išvyka į Topes de Collantes kalnus. Nesudėtingo žygio metu nacionaliniame parke susipažįstate su šalies augalija. Pietūs vietiniame restoranėlyje. Po pietų sugrįžtate į Ancon. Nakvynė viešbutyje (viskas įskaičiuota).

 
8

Aštunta diena

Pusryčiai. Vykstate į Santa Klarą (Santa Clara). Šis miestas dar vadinamas vieno Kubos herojų, kovojusiu kartu su Fideliu Kastro revoliucijos laikotarpiu, Ernesto Čegevaros miestu. Apžiūrite muziejų. Po pietų išvykstate į Varaderą - didžiausią kurortinį kompleksą Karibuose. Vakare atvykstate į Varaderą. Nakvynė viešbutyje (viskas įskaičiuota).

9

9-11 dienos

Poilsis Varadero kurorte prie Atlanto vandenyno. Dauguma turistų atvyksta į kurortą ne vieną kartą. O sugrįžtama čia dėl keleto priežasčių: saulė, puikūs smėlio paplūdimiai, kurie nutįsę net 20 km, žalsvai žydras nepaprasto skaidrumo vanduo ir, žinoma, viešbučiai su viskas įskaičiuota maitinimo sistema. Poilsio metu siūloma gausybė pramogų viešbutyje, taip pat (už papildomą mokestį) siūlomos ekskursijos, nardymas, žvejyba, golfas, iškylos laivu, plaukiojimas su delfinais ir t.t. Nakvynė viešbutyje (viskas įskaičiuota).

10

12 diena

Vykstate į Havanos oro uostą. Skrydis: Havana - Europos miestas - Vilnius.

 
11

13 diena

Parskrendate į Vilnių.
s
You don't have permission to register