Image Alt

Jamaika – saulės ir muzikos šalis

Jamaika – saulės ir muzikos šalis

2199€ Žmogui

Jamaika – sala, kurios muzikos ritmų grožis eina lygiagreta su vaizdingomis gamtos vietomis. Jamaika – tai gražiausi paplūdimiai ir žydra Karibų jūra.

Jei kada ieškosite šilumos, laimės ir nuotykių vietos, Jamaika turėtų būti jūsų kita atostogų vieta. Graži sala dėl daugelio priežasčių tapo viena populiariausių atostogų vietų vakarų pusrutulyje. Maistas, paplūdimiai, muzika ir unikali kultūra yra tik keletas priežasčių, kodėl žmonės iš viso pasaulio skuba aplankyti.

Priežastys, kodėl turėtumėte bent kartą apsilankyti Jamaikoje.
Milijonai kvapą gniaužiančių paplūdimių. Jamaika, kaip sala, apsupta Karibų jūros, siūlo platų įspūdingų baltojo smėlio paplūdimių pasirinkimą.
Pajusite šiltą atogrąžų orą. Vienas geriausių dalykų Jamaikoje yra tai, kad bet kuriuo metų laiku praktiškai galite apsilankyti paplūdimyje.
Paskanausite Jamaikos maisto. Jamaika garsėja egzotiška ir skania virtuve.
Pajausite užburiančią regio muzikos galią, kurią visam pasauliui geriausiai atskleidė Jamaikos regio legenda – Bobas Marlis.
Pažintisite salos gamtą ir istoriją, rekomenduojame nepražiopsoti įspūdingiausių Jamaikos vietų: Mėlynųjų kalnų, Dunn upės krioklių, Green Grotto urvų, Port Antonio, Negril paplūdimio.

 

Paruošiame maršrutą, užsakome nakvynes, pasirūpiname aviabilietais, užsakome automobilį.

Kelionės kainos ir daugiau informacijos: +370 633 20002 / info@vildora.lt
s
You don't have permission to register