Image Alt

Izraelis – Jordanija

Izraelis – Jordanija

1599€ Žmogui

1 DIENA

 Skrydis: Vilnius – Šarm aš Šeichas. Vykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Egipto kurorte.

2 DIENA

 Pusryčiai. Labai anksti ryte autobusu išvykstate Tabos (Egipto ir Izraelio pasienio) link. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus keliaujate Jeruzalės link. Atvykstate į Jeruzalę. Apžvalginė ekskursija po miestą. Apžvelgiate seniausią pasaulio miestą nuo Alyvmedžių kalno viršūnės, kur Kristus žengė į dangų. Aplankote *Getsemanės sodą, kuriame Kristus su apaštalais meldėsi po Paskutinės vakarienės, pamatote Visų Tautų bažnyčią, Jeruzalės sienas, Šv. Stepono vartus, Raudų sieną. Vykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jeruzalės ar Betliejaus apylinkėse.

3 DIENA

 Pusryčiai. Keliaujate į Golgotos kalną vedančia Via Dolorosa gatve – tai tradicinis piligrimų maršrutas Jeruzalėje, įamžinantis Jėzaus Kristaus kelionę Kryžiaus keliu, kuris baigiasi pačiu svarbiausiu piligrimams objektu – Šv. Kapo bazilika. Aplankote atnaujintą Žydų kvartalą, kuris praeityje buvo žydų gyvenimo centras Jeruzalėje. Ekskursijos metu taip pat pabuvojate spalvingose ir egzotiškose prekyvietėse, pamatote Karaliaus Dovydo kapą ir aplankote Paskutinės vakarienės menę Siono kalne. Vykstate į *Betliejų – Jėzaus Kristaus gimimo vietą. Vykstate į stipriu kavos su kardamonu aromatu svaiginantį *Nazareto miestą, kuriame pagal krikščionių Evangeliją prabėgo Jėzaus vaikystė. Didžiausiame arabų mieste Izraelio teritorijoje persipynė egzotiška arabų kultūra su vakarietišku šiuolaikiškumu. Šiandien turistų labiausiai lankoma vieta – Apreiškimo Švc. Mergelei Marijai bažnyčia. Aplankote Šv. Šeimos namą, Šv. Apsireiškimo grotą, kurioje arkangelas Gabrielius apsireiškė Marijai. Aplankote Tabhą, įsikūrusią šiaurinėje Galilėjos ežero pusėje. *Tabha – viena iš svarbiausių biblinių vietų, kur Jėzus pamaitino minią padalindamas penkis kepalus duonos ir dvi žuvis. Aplankote bizantišką Duonos Padauginimo baziliką su nuostabia grindų mozaika. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Nazareto apylinkėse.

4 DIENA

Pusryčiai. Vykstate į *Kafarnaumo miestą, įsikūrusį Galilėjos ežero pakrantėje. Jėzus čia išgyveno svarbų periodą, kurio metu gydė žmones, skaitė pamokslus sinagogoje; čia įvyko ne vienas Jėzaus stebuklas. Kafarnaume yra geriausiai Izraelyje išlikusi marmurinė IV-V a. sinagoga. Keliaujate prie Izraelio – Jordanijos pasienio. Sutvarkę sienos kirtimo formalumus įvažiuojate į Jordaniją. Vykstate į *Džarašą – vieną geriausiai pasaulyje išlikusių senovės romėnų miestų. Daugiau nei 6500 metų miesto architektūra, religijų gausa ir kalbų įvairovė puikiai atspindi dviejų labai stiprių kultūrų – graikų ir romėnų – bei Rytų Arabų tradicijų susimaišymo procesą. Džarašas dar vadinamas Rytų Pompėja. Miestas įsikūręs žaliame slėnyje, biblinėje Gilead žemėje. Džarašo kalvas puošia šventyklos, akį džiugina įspūdingi teatro statiniai, grįstos gatvės, kolonados ir pirtys. Išvykstate į Jordanijos sostinę Amaną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 DIENA

 Pusryčiai. Keliaujate į biblines vietas Jordano pakrantėse. Aplankote *Nebo kalną, nuo kurio po daugelio metų klajonių Mozė pamatė pažadėtąją žemę, į kurią jam pačiam buvo nelemta įžengti. Užsukate į Madabos miestą garsėjantį puikių *bizantinių freskų kolekcija, dėl kurių ir miestas vadinamas „Mozaikų miestu”. Vykstate prie Negyvosios jūros. Esant palankioms oro sąlygoms *išbandote gydomąjį šios ypatingos jūros vandens poveikį. Vykstate Petros link, kur yra viena įspūdingiausių ir paslaptingiausių pasaulio vietų – „dingęs” Petros miestas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Petroje.

6 DIENA. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po *Petrą. Petra – prieš 2000 metų klestėjusi Nabatėjos sostinė, išskaptuota Mozės slėnio uolose, į kurią patenkama pro įžymųjį Sik tarpeklį. Petra daugelį amžių buvo užmiršta, kol XIX a. pradžioje ten neužklydo šveicarų tyrinėtojas Burkhardtas. Šiandienos keliautojus stebina smiltainio uolose išskaptuoti šeimyniniai turtingųjų nekropoliai, kapai-šventyklos vėliau tapę atklydusių beduinų namais, mirusiųjų pagerbimo pokylių salės, altoriai. Siūloma **išvyka visureigiais į Wadi Rum slėnį, apsuptą įspūdingų uolų. Ši vieta dar vadinama „Mėnulio slėniu”. Tikrąją dykumos dvasią pajaučiate vakarodami beduinųstovyklavietėje dykumoje po žvaigždėtu dangumi. Vakarienė ir nakvynė stovyklavietėje.

7 DIENA

Pusryčiai. Vykstate Jordanijos – Izraelio pasienio link. Kirtę sieną toliau kelionę tęsiate Tabos pasienio link, iš ten važiuojate į Šarm aš Šeichą. Laisvas laikas poilsiui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Egipto kurorte.

8 DIENA

Pusryčiai. Vykstate į oro uostą. Skrydis: Šarm aš Šeichas – Vilnius.

 

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama apie 1700 km.

1

1 DIENA

 Skrydis: Vilnius - Šarm aš Šeichas. Vykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Egipto kurorte.
2

2 DIENA

 Pusryčiai. Labai anksti ryte autobusu išvykstate Tabos (Egipto ir Izraelio pasienio) link. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus keliaujate Jeruzalės link. Atvykstate į Jeruzalę. Apžvalginė ekskursija po miestą. Apžvelgiate seniausią pasaulio miestą nuo Alyvmedžių kalno viršūnės, kur Kristus žengė į dangų. Aplankote *Getsemanės sodą, kuriame Kristus su apaštalais meldėsi po Paskutinės vakarienės, pamatote Visų Tautų bažnyčią, Jeruzalės sienas, Šv. Stepono vartus, Raudų sieną. Vykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jeruzalės ar Betliejaus apylinkėse.
3

3 DIENA

 Pusryčiai. Keliaujate į Golgotos kalną vedančia Via Dolorosa gatve - tai tradicinis piligrimų maršrutas Jeruzalėje, įamžinantis Jėzaus Kristaus kelionę Kryžiaus keliu, kuris baigiasi pačiu svarbiausiu piligrimams objektu - Šv. Kapo bazilika. Aplankote atnaujintą Žydų kvartalą, kuris praeityje buvo žydų gyvenimo centras Jeruzalėje. Ekskursijos metu taip pat pabuvojate spalvingose ir egzotiškose prekyvietėse, pamatote Karaliaus Dovydo kapą ir aplankote Paskutinės vakarienės menę Siono kalne. Vykstate į *Betliejų - Jėzaus Kristaus gimimo vietą. Vykstate į stipriu kavos su kardamonu aromatu svaiginantį *Nazareto miestą, kuriame pagal krikščionių Evangeliją prabėgo Jėzaus vaikystė. Didžiausiame arabų mieste Izraelio teritorijoje persipynė egzotiška arabų kultūra su vakarietišku šiuolaikiškumu. Šiandien turistų labiausiai lankoma vieta - Apreiškimo Švc. Mergelei Marijai bažnyčia. Aplankote Šv. Šeimos namą, Šv. Apsireiškimo grotą, kurioje arkangelas Gabrielius apsireiškė Marijai. Aplankote Tabhą, įsikūrusią šiaurinėje Galilėjos ežero pusėje. *Tabha - viena iš svarbiausių biblinių vietų, kur Jėzus pamaitino minią padalindamas penkis kepalus duonos ir dvi žuvis. Aplankote bizantišką Duonos Padauginimo baziliką su nuostabia grindų mozaika. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Nazareto apylinkėse.
4

4 DIENA

Pusryčiai. Vykstate į *Kafarnaumo miestą, įsikūrusį Galilėjos ežero pakrantėje. Jėzus čia išgyveno svarbų periodą, kurio metu gydė žmones, skaitė pamokslus sinagogoje; čia įvyko ne vienas Jėzaus stebuklas. Kafarnaume yra geriausiai Izraelyje išlikusi marmurinė IV-V a. sinagoga. Keliaujate prie Izraelio - Jordanijos pasienio. Sutvarkę sienos kirtimo formalumus įvažiuojate į Jordaniją. Vykstate į *Džarašą - vieną geriausiai pasaulyje išlikusių senovės romėnų miestų. Daugiau nei 6500 metų miesto architektūra, religijų gausa ir kalbų įvairovė puikiai atspindi dviejų labai stiprių kultūrų - graikų ir romėnų - bei Rytų Arabų tradicijų susimaišymo procesą. Džarašas dar vadinamas Rytų Pompėja. Miestas įsikūręs žaliame slėnyje, biblinėje Gilead žemėje. Džarašo kalvas puošia šventyklos, akį džiugina įspūdingi teatro statiniai, grįstos gatvės, kolonados ir pirtys. Išvykstate į Jordanijos sostinę Amaną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
5

5 DIENA

 Pusryčiai. Keliaujate į biblines vietas Jordano pakrantėse. Aplankote *Nebo kalną, nuo kurio po daugelio metų klajonių Mozė pamatė pažadėtąją žemę, į kurią jam pačiam buvo nelemta įžengti. Užsukate į Madabos miestą garsėjantį puikių *bizantinių freskų kolekcija, dėl kurių ir miestas vadinamas „Mozaikų miestu”. Vykstate prie Negyvosios jūros. Esant palankioms oro sąlygoms *išbandote gydomąjį šios ypatingos jūros vandens poveikį. Vykstate Petros link, kur yra viena įspūdingiausių ir paslaptingiausių pasaulio vietų - „dingęs” Petros miestas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Petroje.
6

6 DIENA.

 Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po *Petrą. Petra - prieš 2000 metų klestėjusi Nabatėjos sostinė, išskaptuota Mozės slėnio uolose, į kurią patenkama pro įžymųjį Sik tarpeklį. Petra daugelį amžių buvo užmiršta, kol XIX a. pradžioje ten neužklydo šveicarų tyrinėtojas Burkhardtas. Šiandienos keliautojus stebina smiltainio uolose išskaptuoti šeimyniniai turtingųjų nekropoliai, kapai-šventyklos vėliau tapę atklydusių beduinų namais, mirusiųjų pagerbimo pokylių salės, altoriai. Siūloma **išvyka visureigiais į Wadi Rum slėnį, apsuptą įspūdingų uolų. Ši vieta dar vadinama „Mėnulio slėniu”. Tikrąją dykumos dvasią pajaučiate vakarodami beduinųstovyklavietėje dykumoje po žvaigždėtu dangumi. Vakarienė ir nakvynė stovyklavietėje.
7

7 DIENA

Pusryčiai. Vykstate Jordanijos - Izraelio pasienio link. Kirtę sieną toliau kelionę tęsiate Tabos pasienio link, iš ten važiuojate į Šarm aš Šeichą. Laisvas laikas poilsiui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Egipto kurorte.  
8

8 DIENA

Pusryčiai. Vykstate į oro uostą. Skrydis: Šarm aš Šeichas - Vilnius.
s
You don't have permission to register