Image Alt

Edem Resort Medical & Spa

Edem Resort Medical & Spa

Žmogui

„Edem Resort Medical & SPA“ yra prabangus poilsio centras, esantis netoli Lvovo miesto, šalia vaizdingo ežero. Graži gamta, švarus oras, ramybė ir tyla padeda kurorto svečiams pasiekti kūno ir sielos harmoniją. Kurorte yra prabangus viešbutis su 100 kambarių, 5 išskirtiniai restoranai ir 5 banketų ir konferencijų salės. Suderinus penkių žvaigždučių viešbutį, SPA centrą, 50 krištolinių šaltinių, meno erdvę, skulptūrų parką, pirmąjį Vakarų Ukrainos golfo klubą, vynuogynus ir sodą bei miestą, arklides ir medžioklės plotus, „Edem Resort“ primena tikrą šalį.

 

Siūlomos paslaugos:

  • Meno erdvė – neturinti analogų Ukrainoje vieta, kurioje plėtojamas šiuolaikinis menas.
  • Aktyvus poilsis

FITHEALTH – Programa siekiama pagerinti fizinę sveikatą ir formuoti figūrą. Fithealth yra moksliškai pagrįstas požiūris į figūrų korekciją. Keičiamas mąstymas apie visą kūną, nes programoje derinamas tinkamas fizinis lavinimas, sportas, diagnozės eiga, gydymas ir atkūrimas.

Golfas – „Edem Golf Club“ – pirmasis golfo klubas Vakarų Ukrainoje svečiams siūlo galimybę mėgautis šiuo aristokratišku žaidimu kartu mėgaujantis ir supančios gamtos ramybe.

Tenisas, vandens aerobika, joga, mini futbolas, skandinaviškas pasivaikščiojimas, dviračiai.

  • Medicinos centras

Klasikinė detoksikacija – Programos tikslas detoksikuoti kūną – valyti ir pašalinti ekso ir endotoksinus, kurie kaupiasi dėl prastos mitybos, aplinkos veiksnių, streso ir sėdimo gyvenimo būdo.

Re-energija – Pakanka 3 dienų, kad būtų galima iš naujo atgaivinti kūną ir atkurti prarastą galią. „Re-energy“ programa yra efektyviausias Edem Resort sveikatos centro sukurtas atgaivos metodas.

Šlapimo sistemos ir inkstų atstatymas.

Virškinimo trakto ir kepenų atkūrimas.

Kūno ir minčių detoksikacija.

Lengva detoksikacija.

  • SPA

SPA DIENA „ANTI-AGE SPA“ – skirta greitam tonizavimui, kūno stiprinimui ir energijos užpildymui. Po šio apsilankymo oda tampa minkšta, šilkinė ir spindinti.

Programa ,,Regeneracija” – Programa padeda sumažinti svorį, mažina patinimą ir limfostazę, valo organizmą nuo toksinų ir skatina medžiagų apykaitą.

Programa ,,Atsipalaidavimas” – apjungia senovės rytietiškus sveikatai ir grožiui skirtus ritualus. Pasinerkite į atsipalaidavimo, aromatinių prieskonių, natūralaus jogurto ir vaisių pasaulį, nuostabų šilko šokį. Procedūra atpalaiduoja ir atstato kūno pusiausvyrą.

Rytų stiliaus savaitgalis – Rytų stiliaus išvyka tai programa, kurioje yra daug terapinių procedūrų. Šviesūs žolelių kvapai ir aliejai suteiks jums šviežumo kiekviename Ajurvedos rituale, kuris veikia švelniai ir subtiliai, jų įtakos rezultatas – nuolatinis atsipalaidavimas. Po šių procedūrų jūsų oda bus atnaujinama ir taps švytinti.

SPA detoksikacija – šiuolaikinis gijimo kursas, pagrįstas kūno atsipalaidavimo ir valymo procesais. Programa yra sudaryta taip, kad pirmiausia atkurtumėte harmoniją su savo vidiniu dvasiniu pasauliu, o tada suaktyvintumėte visą savo fizinę jėgą.

Sesija SPA kapsulėje su durpių plėvele – Programa padeda sumažinti įtampą ir stresą, pagerinti savo vidinę gerovę. Durpėse yra daug bioaktyvių elementų, kurių rūgštingumas turi įtakos audinių kraujotakos pagerėjimui.

  • Restoranai

Panorama – Restoranas yra sveiko ekologiško maisto šventykla. Kiekvienas patiekalas yra energijos šaltinis, nes jis gaminamas iš Edeno miestuose surinktų maisto produktų. Svečiams sukuriamas individualus meniu, atsižvelgiant į jų į fiziologines savybes, kad patiekalai būtų kuo naudingesni. Įsitikinkite, kad sveikas maistas gali būti skanus ir neįtikėtinai gražus.

EDEM – Romantikos ir klasikinės prabangos dvasia. Vyrauja aprangos kodas: vyrams – tik kostiumai, moterys puošiasi elegantiškomis suknelėmis. Atrodo, kad restoranas „Edem“ nužengė iš Fitzgeraldo romanų puslapių, kur bohemijos dvasia jaučiama net mažiausioje detalėje. Pietūs, romantiškos vakarienės, triukšmingos šventės ar nedideli banketai – Edem organizuos viską aukščiausiu lygiu. Kiekvienas patiekalas yra virėjo šedevras.

DeVine – Vyno rūsiuose „Liebherr“ saugomi daugiau kaip 3000 butelių iš 121 regiono 22 šalyse. Restorano meniu buvo specialiai parinktas tam, kad  prie jų svečiai galėtų mėgautis vyno taure. „DeVine“ tapo vienu iš „SIL® National Restaurant Awards 2016“ finalininkų „Restorane su geriausia vyno kortele“ nominacijai.

 

Kambarių patogumai:

Oro kondicionavimas, kavos aparatas, kasdienės kambarinių paslaugos, mini baras, kambariai nerūkantiems, telefonas, seifas, kabelinė/satelitinė televizija, interneto prieiga.

Paslaugos:

Automobilio nuoma, konsjeržo paslaugos, skalbimo/sauso valymo paslaugos, daugiakalbis personalas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Saugumas:

Elektroninis kambario užraktas, dūmų detektoriai kambariuose, uniformuota apsauga, stebėjimo kameros.

Nuo 2 dienų

Vieta

0.0
Overall
0

Write a review

s
You don't have permission to register