Image Alt

Argentina, Paraguay, Uruguay

Argentina, Paraguay, Uruguay

per person

Kelionės kainų teirautis agentūroje

Daugiau informacijos: +370 5 216 28 36 / info@vildora.lt

1

Pirma diena

Atvykimas į tarptautinį Buenos Airių oro uostą, pervežimas į viešbutį. 4 valandų trukmės turas po miestą. Pietūs restorane. Nakvynė viešbutyje.

2

Antra diena. Bueonos Aires

Pusryčiai viešbutyje. Dienos metu siūloma aplankyti ,,Malba“, ,,Evitos“, ,,Boca Juniors“ muziejus. Nakvynė viešbutyje.

 
3

Trečia diena. Buenos Aires

Pusryčiai viešbutyje. 8 valandų trukmės turas į argentinietišką rančą „Estancia Santa Susana“. Nakvynė viešbutyje.

4

4 diena. Buenos Aires

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Vakare – vakarinis tango šou kavinėje „Cafe de Los Angelitos“, gurmaniška vakarienė su argentinietišku vynu. Nakvynė viešbutyje.

5

5 diena. Buenos Aires - Iguazu

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Buenos Airių oro uostą skrydžiui į Iguazu. Atvykimas į Iguazu oro uostą, pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

6

6 diena. Iguazu

Pusryčiai viešbutyje. Aplankomi Argentinos kriokliai, Iguazu nacionalinis parkas. Nuotykių mėgėjų laukia „Great adventure ride“, nuotykių kupinas pasivažinėjimas džiunglėse 4x4 džipais (8 km) ir plaukimas motorine valtimi (6 km) Iguazu upe, priplaukiant prie Velnio gerklės ir San Martino krioklių. Pietūs restorane. Nakvynė viešbutyje.

7

7 diena. Iguazu

Pusryčiai viešbutyje. Aplankomas Brazilijos krioklių parkas, Iguaçu nacionalinis parkas, Itaipu dam - šiuo metu galingiausia planetos hidroelektrinė. Pietūs restorane su vaizdu į krioklius. Nakvynė viešbutyje.

8

8 diena. Iguazu - Asunsionas

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Asunsjoną. Pakeliui aplankoma Caaguazu bažnyčia ir Mondajaus krioklys. Nakvynė viešbutyje.

9

9 diena. Asunsionas

Pusryčiai viešbutyje. Visos dienos turas po Asunsjoną, „miestų motiną“. Nakvynė viešbutyje.

10

10 diena. Asunsionas - Montevideo

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Asunsjono oro uostą skrydžiui į Montevideo. Atvykimas į Montevideo oro uostą, pervežimas nakvynei į viešbutį.

11

11 diena. Montevideo

Pusryčiai viešbutyje. Turas po Montevideo. Pietūs „Mercade del Puerto“ restorane. Nakvynė viešbutyje.

12

12 diena. Montevideo - Punta del Este

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Punta del Este, pakeliui aplankomas Piriapolis, Casapueblo - Carlos Paez Vilaro namas muziejus. Turas po Punta del Este. Nakvynė viešbutyje.

13

13 diena. Punta del Este

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Galimybė papildomai užsisakyti įvairias ekskursijas po Punta del Este apylinkes. Rekomenduojama aplankyti Cabo Polonio, Ralli muziejus. Nakvynė viešbutyje.

14

14 diena. Punta del Este

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
15

15 diena. Punta del Este

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje
16

16 diena. Punta del Este - Colonia

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Colonia. Turas po miestą Colonia del Sacramento, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, ekskursija pėsčiomis ir autobusu. Pietūs „El Meson de la plaza“ restorane. Nakvynė viešbutyje.

 
17

17 diena. Colonia

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Colonios prieplauką, plaukimas keltu į Buenos Aires. Atvykimas į Buenos Aires, pervežimas į Palermo Soho. Laisvas laikas apsipirkimui ir atsisveikinimui su Pietų Amerika. Atsisveikinimo pietūs „Il Gran Caruso“ restorane Palermo Soho rajone. Pervežimas į tarptautinį oro uostą skrydžiui į namus.

s
You don't have permission to register