Žemaitija

1 diena
Pažintinė kelionė moksleiviams
Lietuva

Anksti ryte ~ 7.00 val išvykimas. Kelionė per Kauną iki Varnių, į  vieną iš svarbiausių lituanistinės kultūros centrų ne tik Žemaitijoje, bet ir visoje LDK. Varniuose gyveno Simonas Daukantas (1793–1864 m.), kunigai – rašytojai Antanas Baranauskas (1835–1902 m.), Antanas Strazdas (1763–1833 m.), Motiejus Valančius (1801–1875 m.; išlikęs jo gyvenamasis namas, Varniuose parašė istorinį veikalą „Žemaičių vyskupystė“), Antanas Vienažindys.  Aplankome (esant galimybei) Varnių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčią, kuri stovi Varnelės kairiajame krante. Tai barokinė, bazilikinė, kryžminio plano, dvibokštė bažnyčia. Įrengta 12 altorių. Po katedra – Žemaičių vyskupų kripta (palaidota 13 vyskupų).

Vykstame į Telšius, miestą prie Masčio ežero. Gidė jus supažindins su Žemaitijos sostine, kurios centrinė dalis yra urbanistikos paminklas.

Toliau vykstame iki Plungės. Vietinis gidas supažindina su Oginskių dvaro parku ir dvaro istorija (dvaras uždarytas, vyksta rekonstrukcija, muziejaus ekspozicijos nedirbs nuo 2012 m. birželio 6 d. iki 2015 m. sausio 31 d.).

Kelionė į Vilnių pro Šiaulius ir Panevėžį. Sugrįžimas vėlai vakare.

Kaina pagal užklausą

Į kainą įskaičiuota:  kelionė patogiu autobusu, bendroji ekskursinė programa, vietiniai gidai, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:  mokami objektai: vyskupystės muziejus moksleiviui – 1,00 EUR

Pagal Jūsų pageidavimus galime suorganizuoti kur kas daugiau.

Sudarome programas pagal užsakymus ir išpildome Jūsų norus – trumpiname ar ilginame kelionės dienų skaičių, keičiame lankomus objektus, sudarome naują kelionės maršrutą.

Skambinkite, rašykite, teiraukitės ir sukursime Jums geriausią pasiūlymą. Kelionės kaina priklauso nuo važiuojančių skaičiaus, kelionės dienų skaičiaus.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Žemaitija”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kaina pagal užklausą

Siųsti užklausą