Poilsis Juodkalnijoje prie Adrijos jūros

10 dienų
Ketškemetas - Belgradas - Budapeštas
Kroatija, Juodkalnija, Vengrija, Serbija
 • Poilsis Juodkalnijoje prie Adrijos jūros

1 diena

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje, Zvoleno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Vengrijoje aplankote Ketškemeto miestelį. Miestelio vardas (vengr. k. kecske reiškia „ožka“) siejamas su pasakojimu apie XIII a. vyskupą, kuris kiekvienam priėmusiam krikščionybę dovanodavo po ožką. Ožka vaizduojama net ir miesto herbe. Trumpa ekskursija po miestą, kuris garsėja originalia architektūra: pagrindinė miesto aikštė, neoromantinio stiliaus Rotušė su muzikiniu laikrodžiu, Cifra rūmai, žavintys Art Nouveau stiliaus fasadu, kuriuose dabar įsikūrusi Ketškemeto dailės galerija. Esant galimybei, siūlome puštoje (Vengrijos stepėje) aplankyti žirgų ūkį, kur stebite *Vengrijos kaubojųpasirodymą, po kurio valgote tradicinius vengriškus pietus. Išvykstate Serbijos sostinės  Belgrado link. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

3 diena

Pusryčiai. Ekskursija autobusu po Belgradą: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Kelionė per Serbiją, Juodkalniją. Juodkalnijoje trumpam sustojate Cetinje – senojoje Juodkalnijos sostinėje. Pasivaikštote senamiestyje, esant galimybei, aplankote didingą *Šv. Petro ortodoksų vienuolyną, kuriame saugoma neįkainojama relikvija – Šv. Jono Krikštytojo ranka. Vingiuotu kalnų keliu, grožėdamiesi kalnų ir apačioje mėlynuojančios jūros vaizdais, leidžiatės į pajūrį. Vakare atvykstate į vieną iš Juodkalnijos kurortų prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba visos dienos **išvyka į Durmitoro nacionalinį parką. Durmitoro kalnų masyvui priklauso net 48 viršukalnės, kurių aukštis daugiau nei 2000 m. Tarp kalnų įsiterpę ežerai, upių išgraužti kanjonai, įspūdingi tiltai nė vieno nepalieka abejingu. Pasivaikštote aplink Juodąjį ežerą, *keltuvu pasikeliate į Savin Kuk viršukalnę (2313 m), nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Toliau kelias vingiuoja įspūdingu Taros upės kanjonu, kuris laikomas antru pagal dydį kanjonu pasaulyje (po Kolorado kanjono JAV). Sustojate prie didžiulio tilto per Taros upę. Grįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Kotorą ir Persatą. Keliaujate prie Kotoro įlankos – piečiausio Europoje fiordo. Įlankos pakrantėje išsidėstęs senovinis Kotoro miestas, saugomas UNESCO. Pasivaikštote po jaukų senamiestį: Šv. Trifonijaus soboras, Laikrodžio bokštas, Šv. Luko bažnyčia, kunigaikščių rūmai, Napoleono teatras. Vykstate į nedidelį neatskiriamai su jūra susijusį Perasto miestelį, esantį Šv. Elijaus kalno papėdėje. Jūroje prieš Perasto krantinę yra dvi magiško grožio salelės – rimtimi alsuojanti Šv. Jurgio vienuolyno ir subtili, šviesi Akmenų Mergelės bažnyčios. Laivu *nuplaukiate į Akmenų Mergelės bažnyčios salą, iš kurios atsiveria dar įspūdingesnė Perasto ir apylinkių panorama. Sala suformuota laidojant akmenų prikrautus laivus. Čia stovinčioje bažnyčioje saugomas šventas paveikslas saugantis jūrininkus. Pastarieji dėkodami paveikslui už išgelbėjimą audros metu ar užpuolus priešams, paaukojo daugiau nei 2000 sidabrinių plokštelių. Grįžtat į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Dubrovniką. Ekskursija po miestą, garsėjantį savo istorijos ir kultūros paminklais. 700 metų buvusi nepriklausoma pirklių respublika užmezgė prekybinius ryšius netgi su Afrikos valstybėmis ir jau viduramžiais palaikė diplomatinius ryšius su Anglijos karališkuoju dvaru. XI–XVI a. dviejų kilometrų ilgio siena su bokštais juosia puikiai išsilaikiusį senamiestį. Aplankote *pranciškonų vienuolyną su viena iš trijų seniausių Europoje (XIV a.) vaistinių; pagrindinę pėsčiųjų gatvę, kurioje gausu kavinių, barų ir parduotuvėlių; *Rektorių rūmų muziejų. Vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Išvykstate Vengrijos link. Kelionė per Bosniją ir Hercegoviną. Trumpa ekskursija po Mostarą – didžiausią ir svarbiausią Hercegovinos provincijos miestą. Svarbiausia miesto įžymybė – senasis tiltas per Neretvos upę. XVI a. pastatytas arkos formos tilto ilgis siekia beveik 29 m. Pasivaikštote po musulmoniško miesto senamiestį. Kelionė per Kroatiją Budapešto link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Dakovo apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Keliaujate į Vengrijos sostinę. Apžvalginė ekskursija po Budapeštą: Šv. Trejybės aikštė, gotikinė Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos; neoromaninė tvirtovė – Žvejų bastionas. Išvykstate Slovakijos link. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse.

10 diena

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuva. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~5100 km.

2018 06 12-21 – 494,10 EUR/asm.

2018 07 17-26 – 494,10 EUR/asm.

2018 08 15-24 – 494,10 EUR/asm.

2018 09 17-26 – 404,10 EUR/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 9 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte),
 • maitinimas – 9 pusryčiai, 5 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:

 • draudimas
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos
 • arbatpinigiai
 • pietūs
 • vakarienės
 • miestų turistiniai mokesčiai
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
  (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 70 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • ekskursija į Durmitoro nac. parką – 30 EUR,
 • ekskursija į Dubrovniką – 35 EUR,
 • ekskursija į Kotorą ir Perastą – 30 EUR.
  Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 80 EUR, vietoj 95 EUR.
  Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Priemoka už vienvietį kambarį – 145 EUR.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Poilsis Juodkalnijoje prie Adrijos jūros”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kaina nuo:404

Siųsti užklausą