Vilniaus kraštas

1 diena
Pažintinė
Lietuva

Medininkai. Aplankoma Medininkų mūrinė pilis. Pastatyta XIV amžiuje. Ši pilis – didžiausia gardinė pilis Lietuvoje. Kitas lankomas objektas Juozapinės kalnas, viena aukščiausių Lietuvos kalvų. Vėliau išvyka į nedidelę gyvenvietę – Nemėžį, kurioje aplankomos totorių kapinės. O Bareikiškėse – V.Sirokomlės muziejus.

Tiškevičių dvarai. Šioje ekskursijoje aplankomi gražiausi dvarai, tai ne tik Trakų Vokės, Lentvario, bet ir Užutrakio dvaras.

Buvusios Lietuvos sostinės. Šioje išvykoje susipažinsite su Trakų istorija, taip pat pilyje sančiu muziejuje, kuris atskleis praeities įvykius, kurie vyko Trakuose. Privalu aplankyti ir kitą sostinę, žinoma, tai Kernavė, kuri garsi ne tik savo istorija, bet ir nuostabiais penkiais piliakalniais.

Kernavė – Dūkštų ąžuolynas. Kernavė – pirmoji Lietuvos sostinė. Pasivaikščiojimas po dabartinę Kernave, aplankomas archeologijos ir istorijos muziejus, kuriame saugoma ir eksponuojama daug  archeologijos paminklų. Vėlaiu išvyka į Dūkštų ąžuolyną. Manoma, kad senovėje čia buvusi šventykla, kūrenta šventoji ugnis. Dabar Dūkštų ąžuolyno masyvas sudaro beveik 350 ha. Ąžuolai čia užima apie 65 procentus bendro ploto.

Dėl kainų teirautis: +370 5 216 28 36 / info@vildora.lt

Pagal Jūsų pageidavimus galime suorganizuoti kur kas daugiau.

Sudarome programas pagal užsakymus ir išpildome Jūsų norus – trumpiname ar ilginame kelionės dienų skaičių, keičiame lankomus objektus, sudarome naują kelionės maršrutą.

Skambinkite, rašykite, teiraukitės ir sukursime Jums geriausią pasiūlymą.

Kelionės kaina priklauso nuo važiuojančiųjų skaičiaus bei kelionės trukmės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vilniaus kraštas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kaina pagal užklausą

Siųsti užklausą