Šokolado kelias Trakuose

1 diena
Edukacinė programa
Lietuva
  • Šokolado kelias

Trakuose Jūsų laukia šokolado namuose.  Kol renkasi visi svečiai, ištirpdomas šokoladas, ant viduryje šokoladinės stovinčio didelio marmuro stalo sudėliojama „amunicija“: formelės, mentelės, graibštukai, indai su riešutais, marcipanais, kremu, drožlėmis…  Šokolado Meistras A. Jablonskas, trumpai ir šmaikščiai papasakoja šokolado ir  manufaktūros istoriją. Prieš pradedant lieti šokoladinius saldainius, parodoma ir duodama paskanauti žaliavos, tada šokoladas temperuojamas: pilamas ant stalo ir mentelėmis vėsinamas. Vėliau liejamos formelės, ragaujamas ir pilamas kremas. Svečiai  gali pabandyti gaminti saldainius patys, užsidėję vienkartines prijuostes ir kepuraites. Kol lietas šokoladas kristalizuojasi, demonstruojama triufelių ar kitokių „rankinių“ saldainių gamyba. Kai tik šokoladas formelėse sustingsta, iškilmingai skelbiama pačio šviežiausio šokolado degustacija ir ant marmuro gražiai sugula blizganti naujausia saldainių „karta“, o tada jau nebelieka ir nemėgstančių šokolado… Ko neįstengia suvalgyti, svečiai dėžutėse parsineša namo.

Susipažinę su konditerio, dizainerio profesijomis mokiniai gauna PAŽYMĖJIMUS, patvirtinančius, kad dalyvavo tikro šokolado gaminimo šou ir nuo šiol yra gero šokolado ekspertai.

Po edukacinės programos pažintis su Trakais.

Kelionė į Vilnių.

Kaina pagal užklausimą

Papildomai – programa “Šokolado kelias” – Kaina vaikui nuo 15,00 € (vaikas iki 18 m.), suaugusiajam nuo 15,00 €.
Minimali renginio kaina 150,00 €.
Paslaugos atlikimo vietos: Vytauto g. 4, Trakai bei Pilies g. 8, Vilnius.
Vienu metu galime priimti iki 50 vaikų Trakuose bei iki 30 vaikų Vilniuje.
Su 10 vaikų grupe atvykusiam vienam mokytojui bei grupes lydinčiam gidui renginys nemokamas. Pasiūlysime jiems gardžios kavos su saldžiausiais savo kurtais tortukais ar gaivinančiais ledais.

Pagal Jūsų pageidavimus galime suorganizuoti kur kas daugiau.

Sudarome programas pagal užsakymus ir išpildome Jūsų norus – trumpiname ar ilginame kelionės dienų skaičių, keičiame lankomus objektus, sudarome naują kelionės maršrutą.

Skambinkite, rašykite, teiraukitės ir sukursime Jums geriausią pasiūlymą.

Kelionės kaina priklauso nuo važiuojančiųjų skaičiaus bei kelionės trukmės.

Kaina pagal užklausą

Siųsti užklausą