Šokolado kelias Šiauliuose

1 diena
Edukacinė programa
Lietuva

Ryte 7.30 val. išvykstame iš Vilniaus. Atvykstame į Šiaulius.

„Rūta“ – ilgiausiai veikiantis saldainių fabrikas Lietuvoje ir viena seniausių įmonių Šiauliuose šiais metais švenčia šimto metų jubiliejų. Vykstame į „Rūtos“ fabriką susipažinti su šokolado istorija naujai įrengtame muziejuje ir dalyvauti edukacinėje programoje „ŠOKOLADO KELIAS“. Lankome pirmąjį Lietuvoje šokolado muziejų. Ekspozicijoje – šokolado istorija, kuri siekia 4000 metų. Čia pamatysite kakavmedį, senovinius ir dabartinius įrankius kurie reikalingi kad šokoladas atsirastų ant mūsų stalo. Aplankę muziejų einate į „saldžiąją laboratoriją“ kur sužinosite kaip gaminami saldainiai ir patys pasigaminsite skaniausius pasaulyje saldainius. SKANAUS.

Po vizito „Rūtoje“ susipažinsite su Šiaulių miestu, kuris savo istoriją mena jau nuo 1236 metų Saulės mūšio. Aplankysite Saulės laikrodžio aikštę, Šv. Petro ir Povilo katedrą, pasivaikščiosite pėsčiųjų bulvaru, pageidaujant galima dar aplankyti lėlių, laikrodžių ar dviračių muziejus (pasirinktinai).

Kelionės kainų teirautis agentūroje

Daugiau informacijos: +370 5 216 28 36 / info@vildora.lt

 

Šiauliai – miestas šiaurės Lietuvoje, ketvirtasis pagal gyventojų skaičių šalies miestas.

Pagal Jūsų pageidavimus galime suorganizuoti kur kas daugiau.

Sudarome programas pagal užsakymus ir išpildome Jūsų norus – trumpiname ar ilginame kelionės dienų skaičių, keičiame lankomus objektus, sudarome naują kelionės maršrutą.

Skambinkite, rašykite, teiraukitės ir sukursime Jums geriausią pasiūlymą.

Kelionės kaina priklauso nuo važiuojančiųjų skaičiaus bei kelionės trukmės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Šokolado kelias Šiauliuose”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kaina pagal užklausą

Siųsti užklausą