Šakočių kepimas

1 diena
Pažintinė
Lietuva
  • Šakočių kepimas

Ryte išvykstame iš Vilniaus. Vykstame į Ignaliną, Strigailiškių kaimą, kur kepami šakočiai. Čia susipažinsite kaip ruošiami ir kepami šakočiai ir patys dalyvausite šakočio kepime. Šakočio ragavimas.

Po to vykstame aplankyti Ginučių vandens malūno, kuris greitai švęs dviejų šimtų metų sukaktį. Šis malūnas – vienintelis iš šešių parke esančių, išsaugojęs autentišką įrangą. Grožimės nuostabia panorama nuo Ladakalnio, paskelbto geomorfologiniu gamtos paminklu. Nuo čia atsiveria įstabus 6 ežerėlių vaizdas. Pietauti rekomenduojame kavinėje kur patiekiami Aukštaitijos nacionalinio paveldo patiekalai.

Vėliau vykstame link Molėtų. 16.30 val. Molėtuose ekskursija Lenktinio ežero pakrantėje esančioje senoje  etnografinėje sodyboje,  kurios teritorijoje  įrengta senovinė dangaus šviesulių stebykla-šventvietė.  Rato iš dešimties medinių šventyklos stulpų su kalendoriniais ženklais viduryje įrengtas akmeninis Saulės-Ugnies aukuras. Stulpai žymi šešias pasaulio šalis ir Saulės tekėjimo bei laidos azimutus svarbiausių kalendorinių švenčių dienomis. Čia apsilankius sužinosime kaip senovėje buvo stebimi dangaus šviesuliai, atliekami kalendorinio laiko skaičiavimai, išgirsite daug įdomaus apie mūsų protėvių pagoniškąjį tikėjimą, astronomijos žinias, zodiaką. Pageidaujant, sodyboje galima vakaromė prie laužo.

Po ekskursijos išvyktame link Vilniaus ir pakeliui  užsukame į geografinį Europos centrą, apžiūrime ekspoziciją, atidarytą 2004 metų gegužės 1 dieną.  Vakare sugrįžtame į Vilnių.

Kelionės kainų teirautis agentūroje

Daugiau informacijos: +370 5 216 28 36 / info@vildora.lt

Pagal Jūsų pageidavimus galime suorganizuoti kur kas daugiau.

Sudarome programas pagal užsakymus ir išpildome Jūsų norus – trumpiname ar ilginame kelionės dienų skaičių, keičiame lankomus objektus, sudarome naują kelionės maršrutą.

Skambinkite, rašykite, teiraukitės ir sukursime Jums geriausią pasiūlymą.

Kelionės kaina priklauso nuo važiuojančiųjų skaičiaus bei kelionės trukmės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Šakočių kepimas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kaina pagal užklausą

Siųsti užklausą