Vidurio Lietuva

1 diena
Pažintinė
Lietuva
Category:

Rumšiškės. Tai muziejus po atviru dangumi. Apsilankius šiame liaudies ir buities muziejuje galima daugiau sužinoti kaip gyveno senoliai praeityje, kuo vertėsi, kokiuose trobose gyveno. Čia susipažinsite su visais etniniais regionais: Žemaitija, Aukštaitija, Dzūkija bei Suvalkija.

Kaunas. Aplankome Kauno senamiestį, Kauno pilis,  Rotušės aikštė, paminklas Vytautui Didžiąjam, Vytauto Didžiojo Karo muziejus arba Velnių muziejus, toliau keliaujame į T. Ivanausko zoologijos muziejų ir po ekskursijų miesto centre vykstame į  Kauno zoologijos sodą.

Šiauliai. Aplankomas Šiaulių senamiestis, Kryžių, Pranciškonų vienuolynas,  Pėsčiųjų alėja. Seniausias ir didžiausias Lietuvoje saulės laikrodis. Dviračių, „Aušros“, Radijo ir televizijos  muziejus.

Lietuvos dvarai. Aplankomi trys dvarai. Šešuolėlių dvaras – atgimęs dvaras, kurio interjeras puošniausias ir turtingiausias iš Lietuvos dvarų. Rūmų interjeras tapo prabangus, tačiau labai skoningas, puošnus, bet kartu ir santūrus, išlaikantis XX. amžiaus pradžios dvarų ir vilų interjero puošybos tradicijas. Baisogalos dvaro rūmai yra vieni žymiausių architektūros paminklų Lietuvoje. Jų didingumas ir puošyba sužavi ne vieną lankytoją. Žmonių dėmesį traukia dvaro malūnas, o 12 ha parkas yra vienas gražiausių Lietuvoje. Burbiškių dvaras šiuo metu priklauso 1990 m. įsteigtam Daugyvenės kultūros istorijos muziejui – draustiniui. Dvaras restauruojamas, taip pat sutvarkytas parkas – atstatyti tiltukai, atkurti senieji parko keliai ir takai, sutvarkyti želdynai.

Tikslių kainų teiraukitės agentūroje.

Pagal Jūsų pageidavimus galime suorganizuoti kur kas daugiau.

Sudarome programas pagal užsakymus ir išpildome Jūsų norus – trumpiname ar ilginame kelionės dienų skaičių, keičiame lankomus objektus, sudarome naują kelionės maršrutą.

Skambinkite, rašykite, teiraukitės ir sukursime Jums geriausią pasiūlymą.

Kelionės kaina priklauso nuo važiuojančiųjų skaičiaus bei kelionės trukmės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vidurio Lietuva”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kaina pagal užklausą

Siųsti užklausą