Nida – Klaipėda

2 dienos
Pažintinė kelionė moksleiviams
Lietuva

1 diena

Išvykstame anksti ryte. Kelionė į pajūrio kraštą. Keltu keliamės į Neringą. Pažintis su pusiasaliu: pirmiausia vykstame į Raganų kalną, netoliese apžiūrime Kormoranų nuniokotą mišką. Vėliau  važiuojame iki Nidos. Parnidžio kopa, smėlio laikrodis, žvejo sodyba, Tomo Mano namelis. Pasivaikščiojimas prie jūros. Vakarinis kurortas. Nakvynė.

2 diena

Ryte vykstame į delfinariumą (*Jūrų muziejus uždarytas rekonstrukcijai) po to vykstame į Klaipėdą – senamiestis su vokiečiams būdingo fachverkinio stiliaus pastatais,  su  Teatro aikštė – Klaipėdos miesto širdis su skulptūra Anikei, meno kiemelis, Danės krantinė. Vaikščiodami po miestą rasite gausybę įdomių skulptūrų. Skulptūra “Klaipėdietis” (Mažvydo alėja), Skulptūra “Slibinas” (Vežėjų skersgatvyje prie Turgaus g.), skulptūra “Slibinas” (Vežėjų skersgatvyje prie Turgaus g.), skulptūra “Juodasis vaiduoklis” (Prie pasukamojo tiltelio, Žvejų g. 22), skulptūra “Stebuklingasis peliukas” (Mėsininkų ir Kepėjų gatvių sankirtoje), skulptūra “Katinas džentelmeno veidu”  (Kalvių g. ir Pasiuntinių g. sankirta), šuns skulptūra “Senamiesčio sargas” (Turgaus a. 21) ir dar daug kitų.  Vėlai vakare grįžtame namo.

Pastaba: lankomus objektus pasirenka grupės vadovai pagal galimybes.

Kaina pagal užklausą

Į kainą įskaičiuota:

Transporto išlaidos (Nuoma, kuras, ekologijos mokesčiai, keltas ir kelto bilietas asmeniui),

1 nakvynė Nidoje (pusryčiams ir vakarienei galima išsivirti arbatos, yra virduliai, puodeliai, yra bendra virtuvė, galima išsivirti dešrelių..).

Papildomos išlaidos:

Delfinariumo lankymas: nuo 3 EUR (priklausomai nuo sezono ir žmonių skaičiaus)

Pusryčiai ~3-4 EUR

 

Pagal Jūsų pageidavimus galime suorganizuoti kur kas daugiau.

Sudarome programas pagal užsakymus ir išpildome Jūsų norus – trumpiname ar ilginame kelionės dienų skaičių, keičiame lankomus objektus, sudarome naują kelionės maršrutą.

Skambinkite, rašykite, teiraukitės ir sukursime Jums geriausią pasiūlymą.

Kelionės kaina priklauso nuo važiuojančiųjų skaičiaus bei kelionės trukmės.

Kaina pagal užklausą

Siųsti užklausą