Didysis Bodeno ežeras ir didingas Alpių kalnų grožis

7 dienos
Bambergas - Meersburgas
Vokietija

1 diena

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į viešbutį Lenkijos–Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Bambergą. Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, kaip ir Roma, todėl viduramžiais vadintas „vokiečių Roma“. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą ir išsaugojo senovinę architektūrą. Tarp svarbiausių miesto architektūros paminklų – vėlyvosios romanikos ir ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Petro ir Šv. Jurgio katedra, kurioje palaidotas popiežius Klemensas II (vienintelis Vokietijoje palaidotas popiežius, buvęs Bambergo vyskupas), Altenburgo tvirtovė, Senoji (XV–XVI a.) ir Naujoji (1704 m.) miesto Rotušės. Vokietijoje yra žinomas posakis „Bambergas be alaus, kaip Kalėdos be Kalėdų senelio“. Esant galimybei, siūlome tradicinius Bambergo pietus viename iš senamiesčio restoranų (už papildomą mokestį, apie 10 – 20 EUR). Galėsite paragauti tradicinio Bambergo rūkyto alaus, alaus sriubos bei visame pasaulyje garsių vokiškų dešrelių. Kelionė per Vokietiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Ravensburgo apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Atvykstate prie garsiųjų *Reino krioklių – vandeningiausių krioklių Europoje. Iš 23 m aukščio krentanti šniokščianti, riaumojanti vandens srovė palieka neišdildomą įspūdį. Apsilankote nuostabiame, viduramžių atmosferą ir autentišką gatvių planą išsaugojusiame – Šteine prie Reino. Miestas yra gavęs premiją už architektūrinio paveldo išsaugojimą. Ekskursijos metu vaikštote senamiesčio gatvelėmis, grožitės gausiai išpuoštais pastatų fasadais, XVI a. statyta miesto Rotuše, apžiūrite Šv. Jurgio vienuolyno ir bažnyčios ansamblį. Vykstate prie Bodeno ežero, kurį dalijasi ir kuris jungia Vokietiją, Šveicariją ir Austriją. Jo apylinkės vienos gražiausių Vokietijoje, žavi ne tik nuostabia gamta, bet ir neįkainojamu kultūros paveldu. Lankote *Mainau salą, su žemynu sujungtą pėsčiųjų tiltu. Švedų princas prikėlė Mainau salą naujam gyvenimui ir 1932 metais pavertė ją didžiuliu Rojaus sodu. Dėl gausybės čia auginamų gėlių, tropinių ir kitų egzotinių augalų vieta dar vadinama „gėlių sala“. Čia taip pat yra ir didžiausias drugelių namas Vokietijoje, palmių paviljonas, barokiniai rūmai. Nakvynė viešbutyje Ravensburgo apylinkėse.

4 diena

Pusryčiai. Vykstate į Bodeno ežero pakrantėje įsikūrusį laisvąjį Meersburg miestą. Tai vienas gražiausių miestelių įkurtų ežero pakrantėje. Iš tolo matoma miestelio karūna – fortifikuota Senoji pilis. Arčiau ežero Konstancos arkivyskupo rezidencija, barokinis perlas, Naujoji pilis. Žavingieji fachverkiniai namai, miestas priklauso Vokietijos istorinių Fachverkinių miestų asociacijai. Visas miestelis tiesiog užliūliuoja idiliška ramybe. Aplankote Senąją *pilį, kurią dar VII a. pastatė Merovingų dinastijos atstovai. Apžiūrite riterių, ginklų sales, gyvenamąsias patalpas. Aplink Meersburg gausu vynuogynų, klimatas čia palankus ir gaminamas vynas tikrai puikios kokybės. Esant galimybei, siūlome vietinio vyno *degustaciją. Laisvas laikas, kurio metu galite aplankyti *Naująją pilį, *biblijos ar *dirižablio muziejus. O galbūt tiesiog pasivaikščioti miestelio senamiestyje ar *paplaukioti laivu tris vokiškai kalbančias valstybes jungiančiu Bodeno ežeru. Gėritės nuostabiais pakrančių vaizdais, elegantiškais pakrantėse miesteliais, senoviniais vienuolynais ir žaliuojančiomis Alpių kalnų priekalnėmis. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Traunšteino apylinkėse.

5 diena

Pusryčiai. Vykstate į Berchtesgadeno nacionalinį parką, vieną gražiausių Vokietijos regionų, apsuptą Bavarijos Alpių ir vaizdingų ežerų. Aplankote *Berchtesgadeno druskų kasyklas, kuriose druska kasama net nuo XII a., 2007 m. jos buvo pertvarkytos į unikalų, pilną naujausių technologijų, turistų traukos centrą, kuriame druskos kasyba, tradicijos ir jos istorija perteikiama nuotaikingos ekskursijos metu. Ši nuotykių pilna ekskursija prasideda įsėdus į kasyklos traukinuką, kuris nugabena į kalno gelmes. Druskos kasyba ir jos istorija įspūdingai pateikiama moderniuose ekranuose, pasitelkiant 3D animaciją ir lazerių efektus. Pamatysite autentišką grąžtą bei 14 t svorio bronzinį siurblį, kuris jau 110 metų veikia be sutrikimų; prieš 250 m. pastatytą druskos Katedrą, karaliaus Liudviko II garbei pastatytą druskos grotą, modernią druskos laboratoriją, druskos magijos kambarį. Nučiuožiate kalnakasių čiuožyklomis, plaukiate laiveliu veidrodiniu ežeru. Po ekskursijos *specialiu kalnų autobusiuku, įspūdingu uolų keliu, vykstate iki 1710 m aukštyje esančios kalnų terasos. Tuneliu leidžiatės į kalno gelmę iki lifto, kuriuo pakylate aukštyn ir patenkate į patį *„Erelio lizdą“ (Kehlsteinhaus) – reprezentacinę Adolfo Hitlerio buveinę. Ši rezidencija pastatyta 1834 m aukštyje, sunkiai prieinamoje vietoje. Dabar tai turistams skirtas namelis su restoranu, iš kur atsiveria pasakiško grožio Alpių kalnų panorama. Vykstate prie aukščiausiai virš jūros lygio iškilusio Vokietijoje – Karalių ežero (Kionigssee). Smaragdinės spalvos ežero vanduo ir jį supančių Alpių kalnų didybė užburia čia atvykusius. Laisvas laikas prie ežero. Laisvu laiku siūlome pasivaikščioti specialiai paruoštais pėsčiųjų takais ar *paplaukioti laivu. Nakvynė viešbutyje Traunšteino apylinkėse.

6 diena

Pusryčiai. Vykstate į vieną gražiausių rytų Alpėse *Almbachklamm tarpeklį. Pasivaikštote turistams įrengta trasa su 23 tilteliais, virš 300 laiptelių ir tunelio. Čia griausmingai šniokščia kaskadomis krintantys kriokliai, o apačioje tviska skaidrūs baseinėliai ir čiurlena upeliai. Pamatote senąjį malūną, kuriame poliruojami marmuro gabalėliai, anksčiau tarnaudavo kaip žaislai vaikams; praeinate aukso ieškojimo vietas. Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį Lenkijos–Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Labai vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~4200 km.

Kainos:

2018 05 12-18 – 359,10 EUR/asm. 

2018 08 20-26 – 386,10 EUR/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 6 pusryčiai (švediškas stalas),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

       (¹) – yra papildomų sąlygų.

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 110 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
Priemoka už vienvietį kambarį – 120 EUR.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Didysis Bodeno ežeras ir didingas Alpių kalnų grožis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kaina nuo:359

Siųsti užklausą