Joniškėlis

1 diena
Kelionė kolektyvui
Lietuva
  • Joniškėlis

Anksti ryte išvykimas. Atvykstame į Upytę – Linų muziejų, įsikūrusį sename vėjo malūne, vieninteliame tokiame Lietuvoje, klausysimės linininkystės istorijos, apžiūrėsime linų apdirbimo įrankius ir patys bandysime išdirbti liną.

Toliau vykstame į Joniškėlį. Profesionalus gidas ir tikras joniškėlietis Viktoras, jums parodys įdomiausias ir netikėčiausias Joniškėlio vietas. Stebuklingas akmuo, vampyro kapas, seniausia Lietuvoje universitetinė ligoninė ir karsto formos bažnyčia. Miestelio centre – skulptoriaus Antano Dimžlio paminklas, skirtas vienai garsiausių XXa. moterų, rašytojai, pedagogei ir visuomenės veikėjai Gabrielei Petkevičaitei-Bitei. Joniškėlio ir visos Šiaurės Lietuvos puošmena – XVIII a. Karpių giminės dvaras. Tai viena didžiausių ir gražiausių Lietuvos dvarviečių. 2011m. leidykla Terra Publica išleido žinyną „153 įdomiausi Lietuvos dvarai“. Knygos leidėjai sudarė dešimtuką įspūdingiausių mūsų šalies dvarų. Šiame sąraše Joniškėlio Karpių sodybą užima garbingą trečiąją vietą. Klasicistiniai rūmai, unikalus parkas (patenkantis į dešimtuką unikaliausių Lietuvos parkų).

Pasigrožėję Joniškėlio įžymybėmis ir įdomybėmis, vykstame į svečius pas p. Algirdą. Jei galvojate, kad kokybiškas ir skanus vynas gaminamas tik Prancūzijoje, Italijoje ar Čilėje, mes, su Algirdo pagalba, pasiruošę sugriauti šį stereotipą. Tik Joniškėlyje jūs rasite vynuogyną su didžiausia vynuogių įvairove Lietuvoje. Čia galėsite susipažinti su daugiau nei 20 rūšių naminiais lietuviškais vynais, paragauti egzotiškų vynuogių ar perprasti vyno degustavimo ypatybes. Vyno kultūros puoselėtojas, Algirdas Lungis, dvidešimt penkerius metus augina vynuoges ir daro lietuvišką vyną. Unikali patirtis ir tarptautinis pripažinimas pakeis Jūsų supratimą apie lietuvišką vyndarystę. Paragausite ir pajusite skonius ne tik vynuogių vyno bet ir burokėlių ar pastarnokų, svarainių ar rabarbarų vyno.

Kelionės kainų teirautis agentūroje

Daugiau informacijos: +370 5 216 28 36 / info@vildora.lt

Pagal Jūsų pageidavimus galime suorganizuoti kur kas daugiau.

Sudarome programas pagal užsakymus ir išpildome Jūsų norus – trumpiname ar ilginame kelionės dienų skaičių, keičiame lankomus objektus, sudarome naują kelionės maršrutą.

Skambinkite, rašykite, teiraukitės ir sukursime Jums geriausią pasiūlymą.

Kelionės kaina priklauso nuo važiuojančiųjų skaičiaus bei kelionės trukmės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Joniškėlis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kaina pagal užklausą

Siųsti užklausą