Poilsis Ispanijoje prie Viduržemio jūros..spalvingos atostogos Katalonijoje

9 dienos
Heidelbergas - Barselona - Viurcburgas
Ispanija, Prancūzija, Vokietija

1 diena

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Labai vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje prie Magdeburgo.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją, Vokietiją. Pakeliui sustojate viename iš gražiausių Vokietijos miestų – Heidelberge. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį, kuris prasideda nuo seniausio Vokietijos universiteto pastato ir tęsiasi iki Turgaus aikštės su Neptūno fontanu. Grožitės pilimi, bažnyčiomis ir senamiesčiu nuo Senojo devynių arkų tilto per Neckar upę. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

3 diena

Pusryčiai. Išvykstate kurorto link. Pakeliui sustojate *krokodilų fermoje. Didžiuliame „tropikų rojuje“ gyvena daugiau nei 400 įvairių rūšių krokodilų ir nemažas būrys didžiųjų Seišelių vėžlių. Fermoje įrengta laboratorija ir net inkubatoriaus kambarys. 2010 m. įrengta 4000 m2 zona po atviru dangumi suteikė šiems gyvūnams galimybę mėgautis saule ir plaukioti didžiuliuose vandens telkiniuose. Fermos darbuotojai supažindina su krokodilų rūšimis, jų gyvenimo ypatumais, elgsena, įpročiais. Atvykstate į kurortą prie Viduržiemio jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai.  Poilsis prie jūros arba siūlome pusės dienos **ekskursiją į Montserato vienuolyną. Vykstate į Montserato vienuolyną, kurį supa koplyčios ir atsiskyrėlių uolos. Montserato kalne įsikūrusiame benediktinų vienuolyne apžiūrite baziliką, La Moreneta – „Juodąją“ Madoną, kuri paskelbta visos Katalonijos globėja; esant galimybei, klausotės berniukų choro giedojimo. Norintys, *funikulieriumi gali pasikelti į Sant Joan viršukalnę. Po pietų sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje

5 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Barseloną. Išvykstate į Barseloną. Atvykus ekskursija po miestą. Pamatote A. Gaudi šedevrą – Šv. Šeimynos bažnyčią, Kolumbo ir Ispanijos aikštes, aplankote spalvingiausią A. Gaudi kūrinį – *Guelio parką, Montjuich kalną, nuo kurio atsiveria puiki miesto panorama; Olimpinį kompleksą, gyvą ir judrią žymiausią Ispanijos gatvę – Las Ramblas, Gotikinį kvartalą su Katedra ir senaisiais karalių rūmais. Vakare sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į S. Dali miestą Figueras, Port Ligat ir „Ispanijos Sen Tropezą“ – Cadaqués. Keliaujate žymiojo ispanų menininko S. Dali pėdomis. Atvykstate į Figueras – menininko gimtąjį miestą.

Aplankote bene žymiausią ir svarbiausią statinį mieste – *S. Dali teatrą–muziejų. Muziejų 1974 m. įkūrė pats S. Dali buvusiame miesto teatre. Ne visi čia eksponuojami darbai sukurti menininko ir čia nėra nei vieno iš žymiausių jo kūrinių, tačiau šio muziejaus eksponatai, tarp kurių  ir „Lietaus taksi“ – juodas „Kadilakas“, virš kurio trykšta fontanas, yra tarsi monumentas menininkui, kuris čia pat ir palaidotas. Toliau vykstate į „Ispanijos Sen Tropezą“ – Cadaqués. Tokį apibūdinimą šis miestelis gavo dėl septintame dešimtmetyje čia plūdusio jaunimo. Jaukiame ir akinančio baltumo miestelyje aplankote barokinę *Església de Santa Maria bažnyčią. Iš išorės niekuo neišsiskirianti bažnyčia nustebins gausiai puoštu pagrindiniu altoriumi. Vis tik didžiausia miestelio įžymybė – Port Ligat priemestyje esantys žvejų namai, kur nuo 1930 m. beveik iki mirties, gyveno S. Dali. Dabar čia įrengtas muziejus. Netoliese stovi ir statula vaizduojantį žymųjį menininką. Esant galimybei, aplankote muziejaus sodą. Vakare grįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Išvykstate į Provanso miestą Oranžą. Aplankote vieną geriausiai išlikusių Romos imperijos statinių – Oranžo *antikinį teatrą. Svarbiausias teatro elementas – scenos siena. Anot karaliaus Liudviko XIV, tai buvo „gražiausia jo karalystės siena“. Pasivaikštote po nedidelį senamiestį. Toliau kelionę tęsiate Miulūzo link. Nakvynė viešbutyje prie Miulūzo.

8 diena

Pusryčiai. Išvykstate Viurcburgo link. Kelionė per Prancūziją, Vokietiją. Atvykstate į Žemutinės Frankonijos sostinę – Viurcburgą. Trumpa ekskursija po miestą: Viurcburgo vyskupų rezidencija ir jos sodai, senasis akmeninis tiltas per Maino upę, nuo kurio atsiveria panorama į Marienburgo tvirtovę. Išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Lenkijos–Vokietijos pasienyje.

9 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~6500 km

2018 03 29 – 04 06 – 449,10 EUR/asm.

2018 04 30 – 05 08 – 449,10 EUR/asm.

2018 05 23-31 – 449,10 EUR/asm.

2018 06 26 – 07 04 – 449,10 EUR/asm.

2018 07 30 – 08 07 – 449,10 EUR/asm.

2018 09 26 – 10 04 – 449,10 EUR/asm.

2018 10 16-24 – 449,10 EUR/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 8 nakvynės viešbučiuose (4 iš jų kurorte),
 • maitinimas: 8 pusryčiai, 4 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

      (¹) – yra papildomų sąlygų.

 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 65 EUR.
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • ekskursija į Barseloną – 35 EUR,
 • ekskursija į figueras Port Liligat ir Cadaqués– 35 EUR.
 • ekskursija į Montserato vienuolyną – 30 EUR.

   Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 75 EUR vietoj 100 EUR.

   Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 4* viešbutyje (priemoka nuo 200 EUR asmeniui).
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 180 EUR.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Poilsis Ispanijoje prie Viduržemio jūros..spalvingos atostogos Katalonijoje”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kaina nuo:449

Siųsti užklausą