Dzūkijos kraštas

1 diena
Pažintinė
Lietuva
Category:
  • Dzūkijos kraštas

Druskininkai. Aplankome Druskininkų senamiestį, M.K.Čiurlionio muziejų, paminklą karaliui Mindaugui, mineralinio vandens gręžinius, Ratnyčios bažnyčią. Aplankome „Girios aido“ muziejų, jame įkurtos žvėrių ir paukščių ekspozicijos. Ąžuolo drevėse slepiasi raganos, nykštukai, kiti pasakų personažai, skamba paukščių balsai ir miško ošimas.

Dzūkijos nacionalinis parkas. Marcinkonyse aplankomas lankytojų centras, etnografijos ir Čepkelių valstybinio rezervato muziejai, Simono ir Judo Tado bažnyčia – XIX a. medinės architektūros paminklas, Etnokultūros ir gamtosauginio švietimo centras. Merkinės miestelyje – lankytojų centras, paminklas V.Mickevičiui-Krėvei, kraštotyros muziejus, genocido muziejus, piliakalnis, kryžių kalnelis, Švč.  Mergelės Marijos dangun ėmimo bažnyčia – XVII a. architektūros paminklas. Liškiavoje – piliakalnis su XV a. pradžios pilies bokšto liekanomis, alkakalnis, XVIII a.pradžioje statyta Švč. Trejybės bažnyčia ir vienuolynas su gausiais dailės paminklais.

Nemuno kraštas. Aplankoma Velnio duobė – geologinis gamtos paminklas. Taip pat Nemuno atodangą, Nemuno kilpų regioninį parką. Regioninio parko plotas 250 km2, net 69 % ploto užima miškai (garsusis Punios šilas su rezervatu, Prienų šilas, Siponių miškai ir kt.). Parke yra 17 draustinių, daug vertingų istorijos, kultūros ir gamtos objektų. Lankomos tokios istorines vietao kaip Punia ir Birštonas.

Tikslių kainų teiraukitės agentūroje.

Pagal Jūsų pageidavimus galime suorganizuoti kur kas daugiau.

Sudarome programas pagal užsakymus ir išpildome Jūsų norus – trumpiname ar ilginame kelionės dienų skaičių, keičiame lankomus objektus, sudarome naują kelionės maršrutą.

Skambinkite, rašykite, teiraukitės ir sukursime Jums geriausią pasiūlymą.

Kelionės kaina priklauso nuo važiuojančiųjų skaičiaus bei kelionės trukmės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dzūkijos kraštas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kaina pagal užklausą

Siųsti užklausą