Anykščiai – vyno kelias

1 diena
Pažintinė kelionė
Lietuva
  • Anykščiai - vyno kelias

Išvykimas rekomenduojamas 7.00 iš Vilniaus.

Atvykstame į Anykščius – Lietuvos literatūros sostinę. Apžiūrime literatūros klasikų namuose įrengtus įdomius muziejus: A. Baranausko klėtelę, A.Vienuolio memorialinį muziejų. Aplankome aukščiausią Lietuvos bažnyčią, akmeninių paveikslų muziejų, Liudiškėse užlipame ant aukšto, stataus, pušų apsuptyje kalno, kur yra J. Biliūno kapas – Laimės žiburys, kurį palietus, sakoma, pasiekiama laimė.
Toliau apsilankysime prie siauruko – unikalaus Lietuvoje siaurojo geležinkelio ir apžiūrėsime veikiančią siaurojo geležinkelio stotį:  siauruko istorijai skirtą parodą; sužinosime kuo skiriasi siaurasis ir platusis geležinkeliai; pamatysmte veikiantį garvežio modelį,  esant galimybei pasivažinėsite dviračiu ant bėgių, rankine drezina bei motodrezina.

Nuo 12 iki 14 val. pažintinė programa “Vyno kelias Lietuvoje”. Programą sudaro ekskursija po vyno gamyklą ir “Anykščių vyno” produkcijos degustacija. “Vyno kelio” dalyviai šioje programoje  savo akimis išvysta vaisiaus ar uogos virsmą vynu ir tuo pačiu susipažįsta su lietuviško vyno tradicijų kaita. Degustacijos metu bendrovės specialistai supažindina lankytojus su gėrimų sudėtimi, aromato ir skonio ypatumais, ragavimo kultūra.

Po degustacijos vykstame į Arklio muziejų, 14.30 val etnografinėje kaimo sodyboje edukacinė duonos kepimo programa ir kaimiškos vaišės (pietaujame-šaltieji ir karštieji patiekalai, duona….)  aplankysite  arklio muziejų, pageidaujant, galima pajodinėti.

Išvykstant į Vilnių aplankome Puntuko akmenį.

Degustacijos vyksta antradieniais – šeštadieniais.
Ekskursijos vyksta tik dirbant gamybos padaliniams.

Kelionės kainų teirautis agentūroje

Daugiau informacijos: +370 5 216 28 36 / info@vildora.lt

Pagal Jūsų pageidavimus galime suorganizuoti kur kas daugiau.

Sudarome programas pagal užsakymus ir išpildome Jūsų norus – trumpiname ar ilginame kelionės dienų skaičių, keičiame lankomus objektus, sudarome naują kelionės maršrutą.

Skambinkite, rašykite, teiraukitės ir sukursime Jums geriausią pasiūlymą.

Kelionės kaina priklauso nuo važiuojančiųjų skaičiaus bei kelionės trukmės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Anykščiai – vyno kelias”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kaina pagal užklausą

Siųsti užklausą